Wpis z mikrobloga

Dobry. Zamawiałem już trochę z Ali i pierwszy raz mam coś takiego - tracking Aliexpress twierdzi, że przesyłka opuściła Singapur 28. kwietnia i doleciała do Polski 1. maja. Za to jedyny status w monitoringu poczty polskiej to "28.kwietnia - wysłanie przesyłki.". Spotkał się ktoś z czymś takim? Jest szansa, że to jeszcze dojdzie? Atakowałem maila poczty i 3 razy mi odpisali, że nie mają możliwości sprawdzenia statusu póki paczka nie dotrze do Polski, aż w końcu napisali, że sprawdzili i według nich ostatni status to dotarcie do kraju tranzytowego 29. kwietnia - Francji i "proszą o cierpliwość".
nr paczki: LB010360017SG
#aliexpress #tracking
  • 8
  • Odpowiedz
Ok, też tak myślałem, ze może leżeć. Trzykrotnie pytałem pocztę o to właśnie, czy jest to możliwe, żeby paczka dotarła i po prostu jeszcze nie została wpisana do systemu, to ciągle odpisywali jedynie, że na pewno nie jest fizycznie w Polsce i takie przekrzykiwanie na 9 maili...
  • Odpowiedz
@Jeffero: paczka może być już fizycznie w Polsce, ale może znajdowac się jedynie w kontenerze czekającym na rozładunek i skanowanie. Ale nikt z poczty Ci tego nie sprawdzi, ani nie potwierdzi, bo nie ma takiej możliwości.

Jeżeli chodzi o vat/cło to najpierw jak zatrzymają masz status odpowiedni o tym. Ale nigdy nie jest pewne, że po sprawdzeniu puszczą to opłat. Zazwyczaj jak trzeba płacić, to dostajesz list od celników na który
  • Odpowiedz