Wpis z mikrobloga

KryptoMirktzy, dajcie łapke w góre bo mam HOROM reputacje na TradingView.com :)

Moja obserwacja dotycząca siły relatywnej Ethereum i tego poniżej jakiego progu mamy do czynienia już z wyczerpaniem trendów. W opublikowanym 'idea' jest też opis dokładniejszy :) Niżej jest też pokazana siła ETH wobec BTC.

KLIK: https://www.tradingview.com/chart/ETHUSD/ZDkDRRXU-Importance-of-RSI-above-50-points-in-uptrends/

#ethereum | #kryptowaluty | #tradingview | #trading | #analizatechniczna | #gielda
Saeglopur - KryptoMirktzy, dajcie łapke w góre bo mam HOROM reputacje na TradingView....

źródło: comment_5g82vU9dntYXtvfst7axqnbwTnyRyYvR.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Saeglopur:

Ethereum is getting stronger and stronger against Bitcoin with a big chance of replacing it as a main crypto. It's possible even this year


Twoja reputacja będzie jeszcze długo chorować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Manah No żartuje z tą reputacją bo wyrobiłem już tyle punktów że mogę normalnie korzystać z serwisu bez pro choć na nie niedługo przejdę I tak z paru względów :)

A co do ETH/BTC wystarczy znów zerknąć na kurs, olbrzymia sila względem BTC. BTC zyskuje jedynie podczas załamania całego rynku bo ucieka z niego mniej kapitału który jest w sumie po prostu mniej elastyczny niż na ETH i pozostałych. Tu jeszcze czasem
  • Odpowiedz
@Saeglopur: Jak zrobią hybryde POS , to kapitał zamknięty w postaci smartkontraktów już nie będzie miał jak uciec i nada wartości sieci poprzez zamrożenie kapitału tak jak obecnie hodlerzy nadają wartość sieci gdy jeszcze brakuje realnych użykowników , którzy będą skupowac waluty do użytku i nadadzą produktom naturalny popyt , który w zależności do wielkości zapotrzebowania nada wartość

to tak jak obecnie np wartość nvidii wzrosła bo popyt na produkty nvidii
  • Odpowiedz
Tu jeszcze czasem coś się dzieje na rzecz BTC ale też w długofalowym ujęciu jego dominacja topnieje równo cały czas i


@Saeglopur:

market cap to metryka z dupy jako tako na nia trzeba patrzeć z przymrużeniem oka.
Volumen jest najbardziej fair ale na gdziełdach gdzie nie tną w balona z fee jak koreańskie i czeęto chińskie.
jeśli popatrzysz na trading voume to juz tak BTC nie leci na pysk, a miliardy
  • Odpowiedz