Wpis z mikrobloga

@janushek: zaraz zaraz, FF VII wyszło w 1997 roku, 2023 to ledwie 26 lat :D

@Nizki: myślę, że nie możliwe byłoby ogarnięcie całej fabuły w jednej części na remake'u. Świat był ogromny, sama fabuła też spora. Do tego ostatnio czytałem też o tym, że mają być zmiany w fabule, planowane są nowe postacie w grze. Chcą zrobić coś "nowego, lepszego". Ja się bardziej obawiam właśnie o zmiany w samej grze,
@mydlina: źle spojrzałem na to co napisałeś: chodziło o 35 rocznice całej marki a nie VII

W KAŻDYM RAZIE XD nie ważne kto ma racje i które źródło jest bardziej legitne: gra wyjdzie za wiele lat.

Remake Final Fantasy VII ma ponoć wyjść najpóźniej w 2023 roku XD


Super, nie mogę się już doczekać premiery w 2028 :)
Z drugiej strony to w 2042 pewnie już umre ¯_(ツ)_/¯ więc nie ma po co czekać na 2069 :)))))

[]
#ps4 #finalfantasy

@janushek: w sumie to może nawet lepiej bo jak ogłosili ze będą wydawać w częściach to zupełnie straciłem zainteresowanie tą grą. Podejrzewam że z beyond good &
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mydlina: lol, jak to nie możliwe było by ogarnięcie fabuły? Fabuła jest od lat i nie trzeba zmieniac. Nowe postacie? Może Sepiroth będzie kobietą? Nawet gdyby całość miała być na dwóch płytach bluray. To oni zamiast wydać to w cenie nawet 300zl to rozbiją to na 5 części po 100 żeby kasa się zgadzała.
@Nizki: same lokacje to będzie coś potężnego, można zobaczyć co się stało w FFX, kiedy to zniknęła mapa świata i były tylko pojedyncze lokacje. Co do zmian, to są tylko plotki, które wyciekł "podobno" z jakiegoś spotkania szefostwa czuwającego nad grą.