Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się że trochę za drogie są te zestawy.o ile wycinane w drewnie elementy mogą być kosztowne, to same moduły są tanie jak barszcz, a cena 650zl za edu, przy LEGO boost za 700 jest lekko przesadzona
Podobnie z codebox, oprócz adaptera i drewnianych elementów nie wiem co miało by tam kosztować 370zl skoro wszystkie drobne elektroniczne części można kupić za 70zl wliczając w to podróbke Arduino
@Fajna_julia: Dzięki za merytoryczny komentarz. Sprawa nie jest taka prosta jak piszesz. Sprzedajemy zestawy, w których skład wchodzą określone części, ale tak naprawdę produkujemy dużo więcej. Tworzymy darmową aplikację do nauki programowania Arduino - www.lofiblocks.com, tworzymy scenariusze lekcji dla nauczycieli i filmy instruktażowe na Youtube, realizujemy darmowe szkolenia dla nauczycieli, dajemy gwarancję i serwis na dwa lata, płacimy ZUSy i podatki w Polsce... to wszystko jest finansowane przez sprzedaż zestawów
Nie porównywałam cen z ale tylko z allegro, @forbot też ma darmowe kursy z których korzystałam, rozumiem że w waszym wykonaniu będzie to skierowane raczej dla dzieci lub kompletnych laików, a wszelkich poradników jest w internecie cała masa, z drugie strony zastanawiają mnie szkolenia i scenariusze dla nauczycieli i chętnie wezmę udział w rozdajo w wersji do pracy z dzieciakami