Wpis z mikrobloga

a kosmiczna technologia u tonyego starka ci nie przeszkadza?


@gwynebleid: robiac kur... z logiki to predzej uwierze w technologie made in USA niz z czarnego ladu ale akcja, ze sie maskowali przez lata dla niepoznaki, technologia, a tu tance-wygibance i walenie w baobaba nadal praktykowane ;D
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: no i?
ziom, to film
to że ty "prędzej uwierzysz" że biały, heteroseksualny playboy z hameryki szybciej będzie latał w metalowej skorupie nie powoduje, że jakiekolwiek inne zmyślone historie są mniej lub bardziej komediowe
to film
oparty o komiks
pewnie nawet nie najwyższych lotów, nie wiem, nie widziałem. Ale w Avengersach całkiem fajnie wyglądały te tarcze i dzidy (łyse baby już mniej fajnie)
  • Odpowiedz
to że ty "prędzej uwierzysz" że biały, heteroseksualny playboy z hameryki szybciej będzie latał w metalowej skorupie nie powoduje, że jakiekolwiek inne zmyślone historie są mniej lub bardziej komediowe


@gwynebleid: moze dla Ciebie ale w chatce z g...nie polatasz...taka prawda ;)
  • Odpowiedz
@Pan_Slon rozwalają mnie takie dzbany które bez problemu potrafią uwierzyć w istnienie kolesia przebranego za flagę amerykańską, kolesia z wbudowanym elektromagnesem, typa zmieniającego się pod wpływem emocji w wielkiego zielonego potwora itd., ale nie mogą uwierzyć w postęp technologiczny w Afryce bo to ZBYT NIEPRAWDOPODOBNE.
  • Odpowiedz