Wpis z mikrobloga

@PanDenar: Ja przed chwilą sprawdziłem ile wynosiła hipoteka na dom 450m2 na działce 3700m2 w 1994r. Było to 154 tys. złotych.... Dochodził jeszcze wkład własny którego nie znam, ale dalej, #!$%@?... Chociaż sprawa wygląda tak, że było to sprzedawane ruskiemu spowinowaconemu z gazexportem, więc ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PanDenar: A i tak pewnie za przeproszeniem ch*ja osiągnął, jak i mój. Mi też wymawiał, że pracował od któregoś tam roku życia, jak to go los pokrzywdził i w ogóle, ale tak naprawdę dopiero na starość coś tam osiągnął, jeśli idzie o kasę, bo był zwyczajnie d*pa człowiek i dopiero wtedy ruszył d*pę do dobrej roboty.
  • Odpowiedz
@GarGalin: ale to na Woli Justowskiej, pod Gorzowem Wlkp., na suwalszczyźnie czy w Konstancinie-Jeziornej ta hipoteka? (plus nie wiem co ma mówić wartość hipoteki o wartości nieruchomości...)
  • Odpowiedz
@PanDenar: moja matka w moim wieku miała już prawie roczne dziecko i męża na emigracji, a ja? A ja ostatnio zbudowałam bardzo fajne miasto w Cities:Skylines...
  • Odpowiedz
@PanDenar: W SimCity to w pół gdoziny budowałam wielkie metropolie z ogromnym zyskiem, C:S to większe wyzwanie. SimCity to jak małe dziecko, a C:S jak duże. Małe dziecko małe kłopoty, duże dziecko duże kłopoty.
  • Odpowiedz