Wpis z mikrobloga

@Queltas: #!$%@?. Gram od pierwszego sezonu pierwszy placement 51. Potem drugi sezon placement 2700. Potem nastepny i 3k.. nastepnego sezonu jakies 2800 i sie climbnalem do 3k sam a teraz mam 3600~~3700
@VonCrey jeżeli grasz tylko placementy to będziesz mieć max 200 różnicy. W pierwszym placemencie będziesz mieć farta, wbijesz platynę od razu i potem nie musisz grać i zostaniesz w platynie choćbyś był największym gównem
@Queltas: Tylko że ja oprócz grania kiedys wiecej zeby dobic 3k ze dwa razy to gram tylko placementy bo nie mam czasu grać na tygodniu gier wiec placementy robie w ostatni tydzień żeby nie musieć grać więcej bo decay mnie by łapał i zacząłbym spadać. Moja różowa zaczynała z pułapu 1000sr (jej pierwszy fps) i w tej chwili ma 2,5k. I też głównie grała tylko placementy bo ludzie na jej sr
@VonCrey: no to co w tym dziwnego? Wbiłeś i skończyłeś na 3k to logiczne ze po placementach w kolejnym sezonie będziesz mieć mniejwięcej te ~3k bo liczy się ile miałeś na koniec poprzedniego sezonu.
@VonCrey: o czym ty do mnie piszesz? Tłumaczę tylko, że jak ktoś skończył sezon na 3k czy tam 3600 jak w twoim przypadku to po placementach w kolejnym sezonie dostanie taka range z jaka skonczyl poprzedni. Ja nigdzie nie narzekam na niemożliwość wyjścia bo sam niejednokrotnie wbijałem top 500.
@VonCrey: ty chyba nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Pisałem tylko, że placementy w każdym nowym/kolejnym sezonie biorą pod uwagę twoją końcową range z poprzedniego. Jeśli w sezonie 9 miałeś 3600sr to po placementach w sezonie 10 dostaniesz mniejwięcej 3600 a to czy do końca sezonu wbijesz 4k czy 5k sr to juz inna sprawa.
@BlackReven: sezony nie zerują statystyk, jeśli zwaliłeś pierwsze 2 sezony to potem masz ciężej, a jak kupiłeś sobie po roku konto to taki osobnik szybciej wbije wyższą range bo jest ograny. Twój stat jest taki bo wach się 50/-50 twojego ostatniego wyniku w sezonie, w którym zagrałeś conajmniej 10 meczy.