Wpis z mikrobloga

@marcooo80: Akurat dyskutowałem z moim bratem i stwierdził że ci odpowie, cytując go:
1. "Sam przyjmij się do pracy i pracuj przez wszystkie niedziele w ciągu roku i odezwij się po tym czasie, wtedy pogadamy."
2. "Pracuj przez jeszcze następny rok z prywatnej potrzeby (dla korzyści) i sam sobie odpowiesz na to pytanie. "
"Jeśli dalej kumacz to pracuj całe życie i wtedy może zrozumiesz, takie są realia."

~brat
@WladcaSlimakow: Przekaż bratu:

1. No tak robiłem przez 2 lata. Zajebista sprawa- wyższa stawka za niedzielę, a dzień wolny w tygodniu to możliwość załatwienia spraw w np. urzędzie.

2.

z prywatnej potrzeby (dla korzyści)


Co #!$%@?? Chyba każda praca jest dla korzyści? xD

Jeśli dalej kumacz to pracuj całe życie i wtedy może zrozumiesz, takie są realia


No bardzo chętnie bym tak pracował na etacie. Takie są realia ( ͡°
@WladcaSlimakow:
1. Nikt nie każe Ci pracować, a jeśli tak, to zapraszam na PW, umówimy się na wizytę w prokuraturze.
2. A po co się pracuje? Oczywiście, że z prywatnej potrzeby, no chyba, że działasz charytatywnie.

Ja pracuję po 6 - 7 dni w tygodniu na kontrakcie + DG + jeszcze dodatkowo studia i nie obwiniam wszystkich dookoła za swoje wybory, a Ty masz brata nieudacznika. Nie pozdrawiam.
@marcooo80 od zawsze jestem za tym żeby niedzielę zamiast wolne były po prostu więcej płatne i dobrowolne, wtedy samo by się wszystko uregulowało
Plusem zakazu jest pewność że moi znajomi pracujący w handlu mają wolne w tym samym terminie co ja
Już się nie mijamy z dniami wolnymi
@WladcaSlimakow: co to za różnica dla normalnego, dorosłego człowieka czy pracuje w niedzielę czy w powiedzmy środę? Taka różnica że wolałbym dzień wolny w środę niż w niedzielę bo po pierwsze wtedy urzędy są nieczynne i nic nie można załatwić a po drugie bydło wychodzi na ulicę bo weekend. No i w większości normalnych zawodów w niedzielę pracuje się krócej i za wyższą stawkę.

Rozwiązanie typowe dla grubasów - nie chce
@Czarzy: nigdzie nie napisalem ze pracuje w sklepie, napisalem zebys mi wskazal ktory placi lepiej za niedziele i przyokazji przypomnialo mi sie ,ze w castoramie jest chyba 100zl za prace w niedziele. Zapytam jeszcze raz czy znasz sklepy, ktore placa dodatkowo w niedziele nie liczac mojego przykladu