Wpis z mikrobloga

Ten uczuc jak jesteś w klubie Ale masz #rozowypasek i ani nie myślisz o.innych, wychodzisz na.parkiet dobrze się bawiąc tak sam ze sobą (w przeciwieństwie do reszty #niebieskipasek którzy desparacko chcą zamoczyc.) I widzisz.że dziewyczyny to zauważają i co chwilę jakaś zerka.żebyś to akurat Ty ją wybrał, bawisz się dalej sam i obserwujesz sytuację a tu nagle przychodzi godzina 3:00 i widzisz jak wszystkie laski zaczynają schodzić z wymagań i powoli wychodzą z klubu z coraz to większymi przegrywami z zakolami albo z tymi co.mają ten pędzel na głowie i w dodatku są rudzi xDD #!$%@? kiedyś zacznę jeździć z kamerą na takie imprezy bo to jest normalnie jak z kamerą wśród zwierząt ( ͡° ʖ̯ ͡°) #niepopularnaopinia #przemyslenia #dziendobry #przegryw #wygryw
  • 6
@Igristoje ja #!$%@? gdzie się chowają takie #!$%@? jak Ty ( _) wiem że Ty tak nigdy nie miałeś bo masz mordę jak Australopitek Ale pewne zachowania lasek są oczywiste to odczytania Ale co może wiedzieć taki przegryw jak Ty (,) poczytałem wpisy i to.jest #!$%@? dramat ze można być aż tak #!$%@? stary Cię miekkim #!$%@?.chyba robił i wyszło co wyszło xDD na.szczęście widzę