Wpis z mikrobloga

YouTube shore? Czym to się będzie różnić od tych nudnych streamów z domówek mahonka i paszy? Niczym, bo będzie tą samą ekipa + boxdel, medusa. Same ziomeczki, wszyscy w związkach (ci ważniejsi), brak lasek? Magicala się nie zgodzi, bo dlaczego miałby siedzieć tydzień z ludźmi, którzy go nie lubią? Rafonix raczej też unika takich streamów. Gej party, lizanie rowów nic ciekawego.
#boxdel #patostreamy #mahonek #danielmagical #rafonix
  • 4
  • Odpowiedz
@Roan: Pięknie by było jakby Rafonix z Magicalem zakopali od buta topór wojenny i razem się #!$%@? desperadosami. Daniel powinien tam pojechać samemu bez ekipy i pokazać jak się wtedy będzie zachowywał.
Myślę, że rozsądnym byłoby zaprosić tam np. Ptysia czy WG, którzy są byłymi uczestnikami Warsaw Shore i mogliby wprowadzać tam niezły klimat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Roan: pomyśl jakie by były dymy gdyby wystalkowali adres tego domku/hotelu? policja? bomba? Albo na ile złotych zostaną wycenione szkody kiedy dojdzie do uszkodzenia lub zniszczenia mienia po pijaku właścicieli domku/hotelu xD Myślę że nie tydzień a max jedną noc i #!$%@? nawet jak grubo posmarują pieniędzy właścicielowi za domek/hotel. Musiało by być to odludzie aby nie przeszkadzać postronnym ludziom. I w zasadzie na #!$%@? te Mielno skoro oni będą
  • Odpowiedz
@ElManiure: te bomby i policja już było 100 razy, mnie osobiście to nudzi. Jakiego uszkodzenia mienia? Przecież żaden z tych bezbeków nigdy czegoś takiego nie odwalił. Tym bardziej nie zrobią tego teraz gdy jest nagonka na patostreamy.
  • Odpowiedz
Hej koledzy ja tam trochę nie na temat ale mam pytanie posiada moze ktoś link do szota z Omegle kiedy mahonek rozmawiał z tym łysym i szpachelka co ich wyzywał? z góry dziękuję za pomoc
  • Odpowiedz