Wpis z mikrobloga

@InsanelyIncredibly: w zasadzie jestem nigdzie, absolwent licbazy here, chciałem iść na data science, jakbym pisał maturę rok temu to bym się spokojnie dostał, ale teraz to nie wiem, Czy się dostanę, a chciałem pójść na matmę/ infę, tylko żeby się przenieść. CS jest dziwnym tworem i nie chcę tam
  • Odpowiedz
@KAITO: Z przeniesieniem to myślę, że mógłby być problem, bo wolne miejsca zwykle pojawiają się po roku (po sicie), a do tego momentu mogą już być problemy z programem, bo to jednak różne kierunki i poza jakimiś ogólnouczelnianymi (fizyka, lektoraty językowe) to musiałbyś odrabiać jakieś niebotyczne ilości materiału.
  • Odpowiedz
@KAITO: Co nadal nie oznacza, że to nie jest możliwe (np. mam znajomego z EiTI który przeniósł się z 2 roku telekomunikacji na 1 rok automatyki i robotyki) - po prostu może być problem i możesz skończyć na DS do końca inżynierki.
  • Odpowiedz
@KAITO: Z tego co widzę parę przedmiotów się powtarza między DS a infą na pierwszym roku (elektronika, analiza matematyczna 1 i 2, algebra liniowa), ale poza tym to są inne biegi i nawet przedmioty z tą samą tematyką są inaczej podzielone na każdym kierunku (przykład: CS ma algorytmy i struktury danych jako jeden przedmiot na 7 ECTS, kiedy infa ma je podzielone na dwa semestry, po 5 i 4 ECTS).

Jeżeli
  • Odpowiedz
@KAITO: Nie wiem jak to wygląda na poziomie MiNI - miałem tylko doświadczenie z powrotem z Erasmusa. Tutaj ważne są dwie rzeczy: zaliczenie programu studiów i zdobycie 210 ECTS (30*7 semestrów). Program może być inny na każdym kierunku, więc równie dobrze mogą nie dać ci się przenieść, bo przedmiot przedmiotowi nierówny. Z ECTSami pewnie dałoby się coś wykombinować, ale nadal - kolejny problem.

Zastanów się nad CSem - musisz dopłacać te
  • Odpowiedz