Wpis z mikrobloga

#fifa18 #fut #futhelp Ulepiłem taki skład, jak na screenie. Ogólnie spoko, ale De Bruyne jest jakiś popsuty, pierwszego gola strzelił w 17 meczu, a w 18 ma zaledwie 5 asyst. Pierwsze mecze grał na cm w miejscu Silvy, ale to w ogóle był dramat. Huntera miał, jak go kupiłem. Jakie są ciekawe opcje na cam lub cm (bo Silva może wrócić na cam) w PL. Wiele osób polecało tu urodzinowego Rooneya, ale nie ma go na rynku aktualnie.

Swoją drogą, dużo grałem City w sezonach online i tam KdB był mega.
qdlatyxes - #fifa18 #fut #futhelp Ulepiłem taki skład, jak na screenie. Ogólnie spoko...

źródło: comment_t2FfijYJfCP8fyfKe9p8yzCncipA5ok7.jpg

Pobierz
  • 30
@kuba8998 Faktycznie, zapomniałem, że on był z wyzwań.
@DramaMaker na wyższe wersje mnie nie stać. Więc biorę Firmino zgodnie z sugestiami.

A są jacyś obrońcy na poziomie w tej lidze prócz Bailly'ego? Miałem wcześniej Kolasinaca urodzinowego, teraz Azpiego, ale wcześniej grałem Koulibalym, Benatią, Manolasem, Boatengiem, Ginterem, a od tych grajków z PL, to nawet nawet Brooks był lepszy :)
@qdlatyxes: Są, ale w cenie 100k+ (SIF Ake, IF Walker i TOTS Azpi). Mój problem z obrońcami sam się rozwiązał, nie jest to jakieś rozwiązanie, z którego jestem super zadowolony, bo osobiście wolałbym Benatia 88 + Manolas jeśli miałbym wybierać jakiś duet do 100k, ale niewymienny TOTS Otamendiego zakończył poszukiwania kolegi dla Baillyego.
@DramaMaker @kuba8998 @kielbasior @AmegdalaGaming Po testach Firmino dużo lepiej niż KDB. Problem z tym, że mając Silvę na CM po tej stronie atakujący rywal objeżdża mnie jak dziecko. Niestety Silva jest niewymienny, więc musi iść na CAM, a w jego miejsce potrzebuję jakiegoś pomocnika box to box. Coś jak Vidal, Naingolan, czy mój ulubiony If Goretzka. Budżet to 50k + 100k za Firmino (niestety), a w razie potrzeby mogę opchnąć Matica i