Wpis z mikrobloga

Mireczki z #wroclaw jest sprawa: mój #rozowypasek ma jutro #urodziny i chce Ją zabrać na wycieczkę do Wrocławia. W planie mamy ZOO (jeśli się uda), Ogród Japoński i obiado-kolację w jakieś fajnej knajpce na rynku - i tu pojawia się #pytanie czy moglibyście polecić jakąś miejscówkę z fajnym klimatem gdzie można dobrze i smacznie zjeść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 18
@szrono Warsztat (obiad z kawą i deserem dla dwóch osób ok 100-120 zł, ale jedzenie i klimat genialne), ogródek w Bułka z Masłem na ul. Włodkowica (są trzy te lokale we Wrocławiu) ceny normalne
@szrono jeżeli mówisz, że bilety macie i na pewno będziecie z samego rana to warto, bo drugiego tak obszernego i interesującego obiektu nie ma. Nawet dla samych wybiegow standardowych, bo do afrykarium się dostać to czasami ponad godzina czekania w kolejce. Ale jak na otwarcie wejdziecie pierwsi to warto. Trzymam kciuki. Jak będziecie później na rynku to możecie też odwiedzić papugarnie, trochę interakcji ze zwierzątkami można poprzeprowadzac siadają na ramieniu jedzą z
@szrono polecam Warsztat na Niedźwiedziej - mają super ogródek, pyszne jedzenie, genialne desery. Na urodzinową kolację będzie super. Nie polecam bułki z masłem bo to przerost formy nad treścią, nie najecie się i średnia obsługa.
@etutuit Dzięki wielkie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego też planujemy być już z od 8 na miejscu, mam wielką nadzieję, że jednak uda się zwiedzić ZOO choć w części. Miejscóweczka na obiad ciekawa - z tego ca zdążyłem popatrzeć w internecie. Jestem przygotowany, że za dobry obiad trzeba będzie porządnie zapłacić, także nie ma problemu, bo mieści się w budżecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@etutuit udały się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żonę tak zachwyciło ZOO (zwłaszcza Afrykarium - cieszyła się jak małe dziecko, a ja razem z Nią ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i Ogród Japoński. W ZOO byliśmy o 8.30 i udało nam się ustawić na samym początku kolejki do wejścia. Afrykarium było pierwszym miejscem, które poszliśmy obejrzeć i to był dobry pomysł, bo gdy konczylismy zwiedzanie to
@etutuit jedyne czego nam sie nie udało, to obiad w którejś z wymienionych tu knajp, ale też nie trafiliśmy najgorzej, bo jedliśmy w Greco na Rynku i było całkiem smacznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może następnym razem pojedziemy już z myślą głównie o dobrej restauracji i zwiedzaniu Rynku i okolic ( ͡° ͜ʖ ͡°)