Wpis z mikrobloga

Cześć!

Nie otrzymałem od Ciebie odpowiedzi czy chcesz dołączyć do Projektu, żeby zarabiać więcej.

Czy to oznacza, że masz jakieś wątpliwości?
Niepewność?

Jak najbardziej rozumiem Cię!
Też jak zaczynałem i o tym wszystkim co teraz ja Tobie mówił mi mój lider miałem masę wątpliwości i nie wierzyłem, że w ogóle można zarabiać w internecie i do tego jeszcze takie kwoty jakie mi obiecywano.

Ale co teraz o tym myślę?

"Nic bardziej mylnego"

Nie mogłem bardziej się pomylić w kwestii zarabiania przez internet. Sądziłem, że jak zarobię 500 zł to będzie coś, a jak uda się miesięcznie uzyskać dodatkowy dochód 1000 zł to istny cud.

Mimo wątpliwości do całego Projektu postanowiłem, że dopóki nie inwestuję niczego innego jak czas (łącznie na wszystkie etapy poświęciłem jakieś 2 godziny), lider mnie zapewniał, że żadnych pieniędzy nie będę inwestował.

Stwierdziłem w takim razie, że moja sytuacja finansowa w najgorszym razie zostanie na tym samym poziomie.

Czemu więc nie spróbować?

Myślę, że lepiej spróbować, nie tracąc nic, żeby mogło być lepiej, aniżeli nie próbować i się zastanawiać czy opłaciłoby się.

I powiem Ci jedno - Opłaciło mi się po 10-cio kroć

Po jakiś 3-4 miesiącach pełnego zaangażowania rzuciłem nawet etat, bo zacząłem zarabiać dużo więcej, a czasu poświęcałem mniej niż na etacie :)

Dlatego zachęcam Ciebie również. Czemu? Bo jak Ty zarobisz to zarobię i ja!

Firma mi płaci bonus w postaci % od tego co Ty zarobisz! Więc mi też zależy żeby moi podopieczni zarabiali jak najwięcej :)

Dlatego szczerze Ci polecam i zachęcam!

Odpisz na maila "ZACZYNAMY!" - a prześlę Ci Etap 1 do zarabiania większych pieniędzy! :)
( ͡º ͜ʖ͡º) ( ͡º ͜ʖ͡º)
#biznes #zarabianiewinternecie #lol
  • 1