Wpis z mikrobloga

Mam zamiar kupić spawarkę MMA do nabierania doświadczenia i prac w, oraz przy domu.
Co sądzicie o Snake 200 GDMS Magnum?
Posiada Hot Start, Arc Force i Anti Stick, co wydaje mi się godne dopłaty tych ~150-200zł, do modelu o podobnych parametrach ale bez tych funkcji (Magnum SNAKE 200 PS). Co sądzicie?

I nie, nie dołożę piętnastu tysięcy na coś lepszego... Założony budżet to te 600-800zł. Jeśli nie warto płacić za funkcje które wymieniłem, to wezmę prosty i tani model.

#spawanie #pracaspawaczamnieprzeistacza #pytanie #pytaniedoeksperta #cokupic #majsterkowanie
Pobierz Sandman - Mam zamiar kupić spawarkę MMA do nabierania doświadczenia i prac w, oraz pr...
źródło: comment_isrwklgbvf26nbx8ZpZGTdRNNHEC15Cz.jpg
  • 7
@Dymass
@drewniana_elektroda Właśnie te funkcje, sprzyjające amatorskim początkom, to coś co mnie przekonuje do tej maszyny. A przepaść cenowa między spawarkami typowo "solidnymi, 1/4 Profi" jest zbyt duża. Tym bardziej że naprawdę sporo ludzi używa takich spawarek z dużym powodzeniem.
@Sandman dużo ludzi używa magnumek i sobie chwalą, wiadomo nie pójdziesz tym spawać rurociągów wysokich ciśnień ale do domowej roboty w sam raz.

Kiedyś nawet na kursie goscio miał że dwie magnumki tigowe, jak ktoś chciał go mógł sobie na tym spawać