Wpis z mikrobloga

zrobiłam ostatnio zamówienie w oficjalnym sklepie Sylveco, nakupiłam kosmetyków za nieco ponad stówkę i bardzo miło zaskoczyłam się, otwierając wczoraj paczkę - dostałam gratis mnóóóstwo próbek, 2 mydła w kostce i płócienną torbę na ramię, naprawdę nie spodziewałam się tego, na stronie nie zauważyłam żadnego info o takich fantach ʕʔ

Sylveco zrobiło mi wczorajszy dzień, polecam tego producenta - naturalne, polskie, porządne kosmetyki i dbałość o klienta :)

#kosmetyki #uroda #mirabelkipolecajo #chwalesie
  • 13
@carbonara używałaś już tego dezodorantu? Ja mam taki naturalny z kiss my face, ale średnio działa () a to mydełko odświeżające drapie (przynajmniej moje, niebieskiemu porysowałam plecki raz), uwielbiam za to z sylveco mydło odżywcze w kostce, płyn lipowy micelarny no i poluję na balsam na rozstępy bo podobno jest mega po goleniu ()
@StaryZdzich używałam kwiatowego i póki co bardzo pozytywnie, ładnie pachnie i działa. mydełka dałam mamie, bo ja używam mydła w płynie i to tylko do rąk :) płyn lipowy jest całkiem spoko, ale średnio radzi sobie z tuszem, za to teraz testuję micela Polny Warkocz i radzi sobie znacznie lepiej! wracając do Sylveco, moim hitem jest krem normalizujący na dzień Vianek <3
@carbonara dla mnie też mega fajne są żele myjące vianek (odżywczy i enzymatyczny), ale nigdy nie udaje mi się ich zużyć w 3 miesiące, więc używam póki konsystencja i zapach są ok. Pewnie jakbym miała jeden to bym zużyła, ale twarz oczyszczam na zmianę żelami do twarzy, mieszanką żelu i oleju (na ręce mieszam przed myciem) i bez użycia wody (płynem micelarnym). Mi ten lipowy sylveco mega pasuje, jak widzę że tusz
@StaryZdzich: o, przypomniało mi się jeszcze, że lubię też rumiankowy żel do mycia twarzy, a ostatnio zachwycił mnie żel pod prysznic z pomarańczowej serii Vianka, wg mnie pachnie jak mandarynki :3 za to pasta do zębów i peeling korundowy do twarzy trochę mnie rozczarowały :<