Wpis z mikrobloga

Mireczki tak jakoś mnie naszło aby popykać jak za starych czasów w tibijke w wolnych chwilach, na razie napierdzielam włócznią i morda się cieszy jak 80dmg wejdzie w cyklopa XD planuje jednak grać drutem/sorkiem, a palek to tak na czas wbijania magiem mlvla na offline trenie i aby coś zarobić, bo lecę od 0.
Porówna ktoś dla mnie druta i sorka na obecnej tibii? jakieś plusy minusy, czym lepiej expi się solo, czym łatwiej znaleźć teamek do teamhuntów?
#tibia #secura
  • 3
@Iksawer: dodam jeszcze, że parę lat temu miałem 160edka i spoko się grało choć nie miałem stałego teamu do huntów i żałowałem, że nie jestem sorkiem, bo wtedy lepiej się expilo z tych vis hurów, ueka solo.
Jak to jest obecnie?
@mamhaslo: bo druidem sd nie kupi ;)?

@Iksawer: druid ma dalej sio i mas resa, które są najlepszymi czarami leczącymi w grze (jeśli chodzi o koszt, cd itd.). Ze zmian to druid dostał jeszcze atak fizyczny i możliwość leczenia się ze wszystkich DOT (chyba poza curse). To pozwala mu na szybsze gubienie pz'a. Znacząco zmieniła się też ilość zadawanych obrażeń z ue - na rzecz sorca. Teraz sorek na 80