Wpis z mikrobloga

@Cierpsanity: Spróbuj wejść w porównywarkę ubezpieczeń, i jak wyjdą oferty wejdź bezpośrednio na stronę ubezpieczycieli, gdzie wyszły najbardziej korzystne oferty i wylicz jeszcze raz za pośrednictwem ich strony, powinno być taniej. Może i więcej za model i marke ale pośrednik też zarabia, więc powinieneś uciąć z tych 1600 jeszcze coś.
@Djapko: Właśnie to mnie dziwi, bo zawsze było u nich najtaniej a teraz jak wpisuję w internecie to widzę oferty po 1000. Martwi mnie tylko że może coś po prostu źle wpisuję i w przyszlości będzie problem.
@Cierpsanity: Bo agent zarabia na tobie.Tak samo porównywarki np jakiś rankomat :D ale oni mają niższą marże. Jest jeszcze parę czynników. Najlepiej zazwyczaj wychodzi jak wchodzisz na taki rankomat robisz porównanie, a potem bezpośrednio jeszcze raz liczysz na stronie ubezpieczyciela wychodzi tanio - prosisz o kontakt, oni dzwonią do Ciebie będą sprawdzać czy jest ok, przy okazji wcisnąć ac i parę innych dodatkowych tam zawsze mow ze nie, nic nie chcesz
@ameliniowyguzik: Silnik ma dość słabe osiągi ale jest pancerny (ponoć) i do normalnego poruszania się daje radę. Niektórzy na światłach głupieją jak widza Subaru i chcą się ścigać, ale ze 2.0 125 pod maską nie masz szans praktycznie z niczym.
Tu masz posta gdzie jeszcze kilka rzeczy opisywałem co do auta, generalnie jeśli jesteś zainteresowany Subaru to poczytaj forum.subaru.pl i forum-Subaru.pl i mocno się zastanów czy na pewno je chcesz:
https://www.wykop.pl/wpis/30675081/elo-tak-w-formie-luznej-pogadanki-jakie-mozna-kupi/#comment-108805273
@ameliniowyguzik bez problemow, choc auto ma maly przebieg - tylko 140 tys (od nowości u nas). Automat pracuje bajecznie. Trzeba tylko pamietac ze silnik ma mechaniczne kasowane luzow zaworowych w zwiazku z czym srednio nadaje sie do gazu. Regulacja luzow = wyjęcie silnika, podobno sa magicy co to robia bez wyciagania, ale ja nie znam. Sam koszt regulacji jest potężny.