Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Przepior86: ale jak Ty chcesz zdjąć sakwy bez pasów?

W Oxford są 3 paski na rzepy - jeden idzie pod kanapę, dwa idą nad. Jak rozepniesz te dwa z góry to otworzysz normalnie kanapę.
@11mariom pytam bo nie wiem czy to się montuje właśnie jakoś nad czy pod czy jak. A mi trochę rozbrajanie tego całego zestawu średnio pasuje żeby się tam dostać, dlatego pytam, ale już te oxford brzmią lepiej. Masz jakiś link do tego?
@Przepior86: ja mam Oxfort 1st time czy jakoś tak. Były kiedyś za <200zł. Teraz są jakieś nowe, trochę drożej - tych nie znam.

Co do rozpruwania - no ja co do zasady jak się pakuję to ważne rzeczy spod kanapy po prostu wrzucam do sakw i problem znika ;) Jeśli jedziesz sam to polecam: sakwy + rollbag na kanapę. I jest optymalnie (ciężkie rzeczy, plecak, etc do rollbaga - lekkie i
@11mariom dzięki, bardzo konstruktywna odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Ja się zwykle pakuje w centralny kufer, rzeczy podręczne, a do plecaka który jest spięty do kufra rzeczy mniej potrzebne. Ale jakbym chciał kogoś znabrac kogoś to już plecak odpada. Albo w dłuższą podróż się zabrać. A co do podkanapia to mam tam ładowarkę do intercomu czy innych urządzeń więc czasami dostęp jest potrzebny.
A co do podkanapia to mam tam ładowarkę do intercomu czy innych urządzeń więc czasami dostęp jest potrzebny. A na deszcz tego na wierzch mię wyjmę.


@Przepior86: no to może być problem. Chyba, że jakoś pod owiewkami / zadupkiem sobie jakieś złącze wyprowadzić - ale to już mocno zależy od motocykla czy / jak by się dało zrobić to bezpiecznie.