Wpis z mikrobloga

@SiedleckaEkipa: przeanalizuj jak gość wrzucił zdjęcie Rafała na środku pokoju i zaznaczenie sofy że niby tam naszczal... Ok... Trochę #!$%@? ale najgorszemu wrogowi publicznie takie coś robić za utarczki słowne? To nie jest chore? Jest, i tylko zazdrość za tym przemawia bo nic tym nie osiągnął. Szkoda że Rafał nie zasral mu ryja jak spal
  • Odpowiedz
@BastL: ty ale on to robił dopiero po upublicznieniu jego wizerunku więc bujaj pyte.
Wilczur mu utrudnia życie zato że go wyzywał i tyle. W dupie ma jego fejm i sławę spalił by się że wstydu jak by go z takim brudasem kojarzyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SiedleckaEkipa: ja bym z rafalem pogadal napil się piwa i tyle. Młody gość ogarnięty choroba alkoholowa a po 2 stronie wilczur który przykladal rękę i nosił mu vode jak pies. Pies psem zostanie, do tego wilczur z kolegami to konfidenci. Siedlce wiece co z nimi zrobić.
  • Odpowiedz
@BastL: twoje osiedlowe zasady nijak się mają do prezesa. Gdyby był normalny to powiedział by jak człowiek ocb a nie wysyłał z fejsa dziwne wiadomości więc dalej się bujaj.
Wstyd by mi było rękę mu na ulicy podać a ty z nim browar chcesz pić :D dobrego masz idola ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba wystarczy mi tej dyskusji mito odbiorco.
  • Odpowiedz
@SiedleckaEkipa: dziwne wiadomości? Gość prawie codziennie ledwo odróżnial na live kto go jedzie a kto mówi ciepłe słowa. Widzę, że trafi do ciebie, że osiedlowa zasada nie jest stalkowanie byłego kolegi i #!$%@? go w parę osób nawet jak dostał to dostał tego kopa sprawa załatwiona co nie? On wybrał bycie pijakiem na yt, dostał od was #!$%@?, stracił z 4 lokum gdzie mieszkał a teraz wylądował na odwyku, w
  • Odpowiedz
@BastL: pogadaj se z wilczurem bo to on go wygania z każdej budy. Może ty będziesz miał odwagę spotkać się a nie spamować wiadomości bez sensownej treści ja liczę tylko na fejm :D chce się wybić na tej patologii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ciri0n: nie pisałem, że jest ogarnięty, ani nie chwaliłem, że jest jakiś mega inteligentny... to nie moja słowa.
to, że go #!$%@?ła cała ekipa też nie, napisałem, że dostał po ryju bo spotkał ekipe, było powiedziane, że dostał od 1 osoby 1 kopa i sie zakrył :) no cóż, bywa. napisałem, że jeśli go upodlili na mieście, mogli by już odpuścić... tym bardziej, że zrobili to jak był z marlajn
  • Odpowiedz
@BastL: ty też jakiś mało inteligentny jesteś. Wpiwer piszesz 1 na 1 zaraz coś o całej ekipie co ty znowu dajesz typie.
I na jakim mieście, on spotkał ziomka z którym poszedł pić i w trakcie tej libabacji chyba mu się coś #!$%@?ło że wyjął nóż i gaz. Niech się cieszy że Wilczur go #!$%@?ł z buta żeby oprzytomniał co robi. Może Wilczur się tym nie chwali więc ja powiem
  • Odpowiedz