Wpis z mikrobloga

@Rafal-Kowalyk: to ci debilu pomogli, mieszkaniem na strychu. Paypala też Ci skroili z płaczem tu wróciłeś idioto. Opowiedz jaką zajebista umowę podpisałeś z tymi ludźmi :D
Pamiętasz jak cie na bilardzie chcieli łamać? Gdyby Wilczur nie krzyczał #!$%@?ć hejterow to byś żywy nie wyszedł. I kogo ty od narkusow wyzywasz? To ty cepie towar od niego kupowałeś. Do pięt mu nie dorastasz koleś ma żonę, rodzinę i zajebiste wyniki na siłce
  • Odpowiedz
@Rafal-Kowalyk: jak #!$%@? można mieć kuratora za znęcanie się nad rodziną i jednocześnie z nią mieszkać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ty myślisz czasem co piszesz? :D taki z niego zły kolega ale po wódkę żeby Ci kupił dzwoniłeś dzień w dzień bo się bałeś z domu wyjść :D wcześniej Ci ten pryzmat odpowiadał a teraz jak jesteś x kilometrów od niego to taki cwany ( ͡°
  • Odpowiedz
@SiedleckaEkipa: ekipa Xd Xd Xd Xd ale #!$%@? na oko 20 letnie napinacze, zazdrość do prezesa mocno, takie sprawy załatwiać na wykopie Xd ale dochodzeniowka ma ubaw jak to czyta, do tego zdjęcie kastetu z #!$%@? białkiem ale wy jesteście puści hahaha. Drama roku na patostreamach. Brak słów, dobrze że ekipa zaraz będzie ale cwelona w celi za #!$%@? Rafała gdzie mieszka i naslaniem na niego psów. Proszę więcej o cpaniu
  • Odpowiedz
@Ciri0n: za płytko na to patrzysz kolego. Oni są większym gownem od niego, też piją cpaja i nic nie mają. Handel trawa, pseudo silka z kastetami, złodzieje i drobne wyroki. To jest patola, Rafał jest tylko alkoholikiem #!$%@? którego 80% społeczeństwa ma w rodzinie, bliskiej czy dalszej ale jednak #!$%@?, uderz się w pierś i pomyśl, co sami prawnicy informatycy z bogatych rodzin na wykopie hoho, mnie tylko #!$%@? że ktoś
  • Odpowiedz
@Ciri0n: nie rób zarzutki :)
Oboje wiedzieli co robią nie popieram i nikt nie popiera sierpowych na kobietę. Ale robiąc show i zgarniajac po tysiaka za dzień zgadzali się na to. Nie trzymał jej na siłę. Nie tłumaczy też tego alkohol, wyzwiska w kogokolwiek stronę pod wpływem też trzeba brać z przymrozeniem oka. Nie podoba mi się co robił, śmiech z shotow z przymrozeniem oka ale niszczenie go przez ludzi z
  • Odpowiedz
@BastL: już się wyszczekałeś blokowcu? Też jestem z ośki, on nie zerwał kontaktu tylko zaczął wszystkich wyzywać wiec walić go na pysk. Myślał że jak nie mieszka tutaj to może bezkarnie wyzywać i się zdziwił.
  • Odpowiedz
@SiedleckaEkipa: kolego bez powodu? Wilczur pojawił się tu niedawno więc nie #!$%@?. Zaszczul was koleś który od początku #!$%@? sobie w bani żeby zemścić się na Rafale który w Siedlcach już nie mieszkał. Szukał fejmu #!$%@? nieudacznik niedoszly streamer patol i zawias lejacy swoją matkę.
  • Odpowiedz
@BastL: no dobra znalazł się tu ale gdyby Rafał nie skojarzył nicku dalej by nie wiedział kto to jest, przeanalizuj jego posty, wojna zaczęła się gdy on zaczął wyrzucać tu jakieś gówna na jego temat.
O jakich streamach mówisz gość nigdy nie był na yt więc co ty #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam na mój kanał soczek w trasie bo ja szukam fejmu :D
  • Odpowiedz