Wpis z mikrobloga

Witam :)

Powiedziałabym raczej że w trakcie stawania się koleżanką po fachu: do skończenia studiów został mi jeszcze rok :) Chociaż po przeczytaniu dzisiejszych mądrości wykopowiczów nie wiem czy lepiej nie zrezygnować od razu, skoro bez znajomości ani rusz ;)

Dziękuję za miłe przywitanie :)
@Afka:

w trakcie stawania się koleżanką po fachu: do skończenia studiów został mi jeszcze rok :)

To miło, najgorsze jeszcze przed Tobą :) Który uniwerek, jeśli wolno mi spytać?

Chociaż po przeczytaniu dzisiejszych mądrości wykopowiczów nie wiem czy lepiej nie zrezygnować od razu, skoro bez znajomości ani rusz

Bez znajomości coś tam da się zrobić. Ja bez znajomości dostałem się do jednej z czterech największych firm konsultingowych. Ze mnie potem wywalili,
@Liliah: To dobrze sobie wybrałam pierwszą osobę do obserwowania na wykopie ;)

@Farquart: męczę się na uniwerku gdańskim ;)

Tak zupełnie szczerze to myślę że znajomości nie będą mi potrzebne, raczej nie mam zamiaru robić aplikacji. Jako drugi kierunek wzięłam sobie psychologię, i cały czas, może trochę naiwnie, wierzę, że połączenie tych dwóch kierunków umożliwi mi dużo swobodniejszy wybór kariery.

A jak nie wypali to otworzę cukiernię albo restaurację i
@Afka:

To dobrze sobie wybrałam pierwszą osobę do obserwowania na wykopie ;)

Wzruszyłem się :) Chyba nikt nigdy przez tego pan-, znaczy... nikt nigdy jeszcze nie wybrał mnie jako pierwszego obserwowanego. To mały krok w dziejach Wykopu, ale wielki w dziejach Farquarta!

Jako drugi kierunek wzięłam sobie psychologię, i cały czas, może trochę naiwnie, wierzę, że połączenie tych dwóch kierunków umożliwi mi dużo swobodniejszy wybór kariery.

To tak jak ja :)
@Farquart:

nikt nigdy jeszcze nie wybrał mnie jako pierwszego obserwowanego

Ojej, jestem Twoją pierwszą, wybornie ;)

Z tym że ja zrezygnowałem z psycho po 3 roku, niestety (albo i stety)

Kompletnie się nie dziwię, ja przeżyłam kryzys na drugim roku, i po 3 semestrze dałam sobie spokój. Potem jednak stwierdziłam, że przemęczę się do końca, miałam rok przerwy, i od tego semestru znów studiuję psychologię. Nie zrozum mnie źle, uważam że
@Liliah

To już wyższa szkoła jazdy, najpierw potrenuję kursywę i bolda, potem dopiero pobawię się linkami w komentarzach ;D

Pytaj jeśli czegoś nie wiesz. Pomożemy :)

Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Na pewno będę Was jeszcze jakiś czas męczyć, dopóki sama wszystkiego nie opanuję :)