Wpis z mikrobloga

mam takie pytanie #modameska i niech ktoś może uszatego zawoła bo nie wiem jaki ma nick. Może ktoś wyjaśnić mi domieszki denimu? Czego dużo powinny mieć jeansy żeby były jak najbardziej elastyczne i wyglądały dalej jak jeansy?
  • 14
@chuckmls Nie rozumiem odpowiedzi, pytasz się co powinny mieć jeansy, żeby były komfortowe i elastyczne to Ci odpowiedziałem. Bawełniane będą trochę luźniejsze, z elastanem bardziej przylegające. Rozmiar Twoich nóg nie ma znaczenia, bo do tego dobierasz odpowiedni fason
@chuckmls Skinny jest głównie dla chudszych ziomeczkow, dla trochę większych jest jest już slim fit :>
Skoro bawełniane się nie sprawdzają w Twoim przypadku, tak jak napisałem wyżej kup z domieszką elastanu lub stretchu. Ja większość swoich par spodni mam właśnie z którymś z materiałów elastycznych i nigdy nie miałem zbyt dużego problemu z komfortem chodzenia, a moje nogi do najmniejszych też nie należą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chuckmls Nigdzie nie powiedziałem, że jesteś gruby. To, że większy nie oznacza od razu gruby. I tak, sama nazwa mówi, że jest to przeznaczone dla osób szczupłych ze względu ma bardzo opinajacą strukturę. Slim są już dla większości lepszym wyborem, bo nie są tak obcisłe, a jednocześnie równie dobrze eksponują mięśnie na nogach.
@Aroos: slim dla większych xD teraz to #!$%@?. Też mam uda nieproporcjonalnie #!$%@? i skinny są idealne.
A w slim nie ma opcji zmieścić uda.

@chuckmls: tak poza głównym pytaniem, spróbuj kroju carrot. Ostatnio odkryłem je w berkshy i wybawienie dla mnie.