Wpis z mikrobloga

Hej, Mirunie i Mirabele, zapraszam na ognisko/grill w sobotę (12.05) o 16.00 (jak za wcześnie to można dołączyć później (๑❛ᴗ❛๑)), spotykamy się standardowo gdzieś na trawie pod Poniatem.
#wykopiwowarszawa #wykognisko

Wołam plusujących opcje ogniskowe w poprzednim wpisie:


W sobotę też jeszcze wrzucę przypominający wpis, mogę zawołać jeśli będzie taka potrzeba (๑❛ᴗ❛๑).
  • 62
@motaboy: CO

News sprzed pięciu lat, o zasięgu powiedzmy regionalnym, a Ty liczysz, że ktoś będzie o tym na bieżąco pamiętał.

Kolejna rzecz. Media straszyły więzieniem i innymi cudami w tamtej sprawie. Skończyło się na 2400 zł grzywny,
@idol89: Tak, to faktycznie głupie z mojej strony - liczyć, że ludzie interesują się tym co się wokół nich dzieje, czytają, śledzą media.
Sprawa była głośna w mediach ogólnopolskich.
Róbcie co chcecie. Grzywna o której mówisz to nie jest takie "byle co". Publiczne nawoływanie do takich spędów jest zupełnie nieodpowiedzialne. Nigdy nie wiesz gdzie to trafi i ile ludzi koniec końców się pojawi.
@motaboy: Wiem, że to nie "byle co", ale w kontekście 8 lat więzienia, (BĘDZIESZ GNIĆ W P I E R D L U 8 LAT KOLEŻANKO) to taka kara to nic.

A że w sprawie "Ogniska Kwietniowego", bo tak ta inicjatywa w Krakowie się nazywała, nieco się orientuję, to Ci powiem, że zwoływanie ludzi było celowe, powtarzało się przez pięć lat, rozrastało i dlatego wreszcie miasto przy pomocy służb się tym
@Mato: I to by było na tyle jeśli chodzi o przydatność zaczynania robienia teraz pompek :/. Pytanie brzmi, czy Ciebie się spodziewać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)