Wpis z mikrobloga

(struś)No dzień dobry, to właśnie... Wiadomo kto już.Okularów nie będę słonecznych, bo słońce się schowało. I chciałem ogółem jeszcze pozdrowić. Weź pozdrów... No tam...no pozdrów
(Krzychu)
Szanowne państwo, chciałem pozdrowić Pana Rafała i Łukasza z Rzeszowa i Andrzeja Bluczek (?) z ŁU-KA-WCA
(Struś)I chciałem jeszcze ich też serdecznie pozdrowić.
I... Ogółem, chciałem że własnie niedawno trochę przysnełem i ogółem przyśniłoa mi się znów ta narzeczona WU WU i po prostu SIUREK MI STANOŁ, mój siurek czeka na te gniazdo, żeby wciskać i chlapać w tą i z powrotem, żeby ona byla non stop mokra, cała wilgotna, żeby była non stop zadowolona i bym cycuszki dla niej wylizał! Wszystko... bym dla niej zrobił żeby była naprawdę zadowlona i ogółem #!$%@? mnie ten już WU WU...Niewiadomo #!$%@? co on sobie wyobraża całe te. Niech mi spre-zen-tuje chociaż na jedną noc to swoją laske, a jak nie to taki gruby serdel #!$%@? jak nie wiem co, #!$%@?, #!$%@? łajza...Ogółem go wy... W dupie go mam, tego #!$%@? grubasa.Trzeba być sportowcem! O a jak nie to mam na niego,przygotowany jestem do, do obrony. Szkoda, że wczoraj nie zauważyłem to by tutaj wszystkich czterech karetka by chyba zabierała. I ogółem chciałem powiedzieć #!$%@? całom jagiellonie, bo jutro mecz z legią i... Ty WUWU to będziesz oglądać mnie #!$%@? łajzo...Pocałuj mnie w dupe aż mi się grzyb podniesie, na to #!$%@? tylko zasłużyłeś. I ogółem pozdrawiam mecenasa,jednego i drugiego z Warszawy, całom ogółem, którzy mnie oglądają i... pozdrawiam waswszystkich, całą kule ziemską i chciqłem na tyle to powiedzieć...#!$%@? ty łajzo*śmiech*...Ty #!$%@? łajzo co ty #!$%@? #!$%@? #!$%@? niewiadomo co...#!$%@? schudnij trochę!Gruby...wieprzu... #!$%@?...Gruby dupol (?) masz #!$%@?, niewiadomo #!$%@? co oni robią z tobą, cidziennie #!$%@? te...Bzykany jesteś chyba już...I natem chciałem powiedzieć i pozdrawiam was wszystkich serdecznie. ##!$%@? #kononowicz #suchodolski #heheszki #cytatywielkichludzi
  • 4
  • Odpowiedz