Wpis z mikrobloga

@s_kocyk jesli chodzi o akcesoria typu wózki, krzesełka, foteliki to duży wybór jest w sklepie oskar w krośnie, chyba na ulicy pużaka ,a meble to o co dokładnie Ci chodzi ? Bo łóżeczko też tam kupisz
@s_kocyk W ofercie sklepu OSKAR:

wielofunkcyjne wózki Adamex, Anex, Riko, X-lander i wielu innych producentów,

bliźniaki,

trojaki,

spacerówki,

gondole,

foteliki,

bazy pod fotelik,

akcesoria dodatkowe,

łóżeczka,

kojce,

materace,

pościele,

krzesełka do karmienia,

huśtawki czy sanki.
@loginek0: smyk jest dla krezusow :D co do Mieszka to chcielismy tam kupic wozek, ale przez 40 minut w sklepie nie udalo nam sie doczekać na kogos z obsługi. @piotria chodzi właśnie o łóżko, wanienkę, przewijak i takie mniejsze drobiazgi. Zajrzę, dzięki :) a polecasz bo tam pracujesz? :D Czy kupowales cos u nich?
@s_kocyk: Jedź sobie na rynek do Krosna - tam są wózki, miły Pan Ci zrobi 15min prezentację, nie musisz kupować, ale naprawdę powie Ci jakie są różnice pomiędzy wózkami. Ja tam byłem, kupiłem i jestem zadowolony.
A co do takich pierdół jak wanienka czy jakieś gąbki to nawet w tesco kupisz w Rzeszowie :)
@s_kocyk kupowałem wózek i fotelik do samochodu, jeśli chodzi o te rzeczy to wybór jest chyba większy niż w rzeszowie, ale taka drobnica też była. Skopiowałem Ci opis ze sklepu bo nie każdy odpisuje, na pytania ☺