Wpis z mikrobloga

#play
#pytanie

Hej słuchajcie, jak wybrnąć z Playa, otóż, wziąłem sobie abonament na 24 miesiące, 6 gratis, potem miałem płacić po 42zł (telefonu nie brałem), płaciłem do pewnego momentu kiedy to mi przyszła faktura za 82zł - oczywiście powiedzieli mi że włączyłem automapę (kiedy? jak? tylko jak z telefonu korzystam, żadne dziecko itp), potem znowu płaciłem 42zł a potem znowu fv 82zł, wkurzyłem się i przestałem płacić, zablokowali mi numer tel, przyszła mi fv do zapłaty na ponad 220zł - zapłaciłem.

Dzisiaj patrzę na maila a tam do zapłaty 1164.38, pytam się za co? jak ja od ponad 3 miesięcy mam zablokowany numer telefonu (mam w orange i tam takich jaj nie ma, jak mam w umowie 30zł netto to płace 30zł netto a nie #!$%@? wie skąd płatności).

Ktoś spotkał sie z takim #!$%@? przypadkiem? jak i co zrobić? bo zapewne jak pojade do salonu play to powiedzą że mam zapłacić i tyle, aha i do play24 nie mogę sie zalogować już 3 miechy.
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Willy666: nikomu nie jestem winien pieniędzy, tylko chodzi mi o o play który robił mnie od samego początku w bambuko, bo mi dopierniczali jakieś automapy i wychodziłlo ponad 80zł - a to też musiałem płacić, 240zł jakie miałem w litym do zapłacenia tez zapłaciłem, a teraz z doopy przychodzi całkiem nowy rachunek a od lutego mam zablokowany numer.

Zresztą co się czepiasz, wypij kawkę.
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: Jeśli robił tak jak mówisz, to Ty najpierw musiałeś zerwać umowy z ich winy. (Oczywiście też policzyliby karę umowną i zostałby jedynie sąd) Natomiast Ty zabrałeś zabawki i na złość przestałeś płacić XD
Ludzie skąd wy się bierzecie? Gdzie tu logika i sens?
  • Odpowiedz
@plantagenet: boze nastepny leming broni tych #!$%@? operatorow. Oni są rakiem i doją polaków jak mogą, oszukują ludzi, dodają opłaty ukryte, robią z ludzi frajerów bo i tak nie poniosą konsekwencji. Jak chcesz coś zareklamować to 2 pierwsze pisma wp.dalają do kosza, dopiero jak postraszysz #!$%@?ów uokik i sądem to reagują. I to nie tylko play najgorsze wspomnienia mam z plusa
  • Odpowiedz
@kuba-jikj: A ja polecam Play'a xd W T-Mobile konto blokują ci chyba po tygodniu od przekroczenia terminu płatności, w Play'u 1,5ms i nie było problemu, kiedyś po przekroczeniu terminu płatności chyba nawet ktoś dzwonił i przypominał o niezapłaconej fakturze.
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: Dostałeś notę obciążeniową za zerwanie umowy ze strony Playa, za brak opłacania faktur. Jeśli opłacisz wszystkie zaległe faktury bez noty to możesz skontaktować się z salonem lub infolinią i umówić się na tzw. Reaktywację umowy - przyjdzie do ciebie kurier z nową umową i nowym numerem, a po podpisaniu umowy Play wycofa notę
  • Odpowiedz
@OscarGoldman:
1. podpisz umowę na 24 miesiące
2. przestań płacić bo cośtam się "samo" włączyło
3. play zrywa umowe z winy abonenta i nalicza zgodną z podpisaną przez Ciebie umową opłatę za zerwanie warunków umowy
4. ?????
5. ej mirki play to #!$%@?
  • Odpowiedz