Wpis z mikrobloga

Pada mi gniazdo ładowania w #xiaomi #redmi3s. Do tego telefon ma kompletnie rozbitą szybkę - do wymiany są plecki, i wyświetlacz z szybką.

Wymianą wyświetlacza z szybką i pleckami zajmę się sam. Wyjdzie mnie to około 120zł za części. Co z gniazdem ładowania, jaki koszt naprawy tak aby to działało a nie rozleciało po tygodniu?

Jest sens naprawiać? W sumie dobry telefon, gdybym miał kupować nowy to na 100% ten sam, ewentualnie te same parametry + NFC coby używać android pay.

#telefony #android
  • 13
  • Odpowiedz
@araneo: Gniazdo jest cały czas sprawne, ładuje ale kabel trzeba zawinąć górą na telefon coby ładował/używać ładowarki z magnetyczną końcówką - ale to odpada bo w pracy mam pełno opiłków metalu które się zbierają na wtyku.
  • Odpowiedz
@archi3: I tak muszę miesiąc czekać na wyświetlacz z szybką, plecki i obudowę typowo pancerną. Myśle że to będzie najlepszy sposób na naprawę tego telefonu, odnowienie go wyjdzie około 120zł w takim razie.
  • Odpowiedz
@NewEpisode Prawdopodobnie port ci się wyrwał z miejsc, jeżeli nic więcej się nie stało to wystarczy przejechać tam lutownicą z małym grotem, miałem tak w tablecie graficznym i psp ale nie jest to pewne że u ciebie jest tak samo
  • Odpowiedz