Wpis z mikrobloga

Elo mirki. Czy jest tu ktoś, kto pracuje/pracował jako przedstawiciel door to door? Sprzedaje kablówkę i Internet dla jednej z firm i szukam kogoś, kto na tym interesie zjadł zęby/odnosił sukcesy i chciałby podzielić się swoją wiedzą. Wiem, że ta robota ma wielki potencjał i można w niej zarobić bardzo przyzwoite pieniądze, ale mój „rate” podpisywania umów z „pukania” jest żenujący - żyje głównie z ulotek i leadów, które same do mnie trafiają. Chciałbym się rozwijać, przełamać i potrafić rozmawiać z ludźmi, tak by kończyło się to zawarciem umowy chociaz w 1 na 10 przypadków.

Największy problem mam z tym, że produkt, który sprzedaje jest... przyzwoity. Nie mamy praktycznie żadnej przewagi nad konkurencja, poza ceną - ale jak wiadomo, nie jest to w dużej liczbie przypadków jakiś koronny argument. Na niektórych rejonach pracuje mi się łatwiej, bo wiem że ludzie mają tam w większości bardzo słaby Internet, ale moja sprzedaż bardzo kuleje tam gdzie jest większa konkurencja i nie mamy ewidentnej przewagi. Cały czas krążę na około i nie potrafię zrobić kroku naprzód. Będę wdzięczny za wszystkie porady :)

#pracbaza