Wpis z mikrobloga

@nucer pleśniawka, idź do apteki i kupisz taki żel na to.

Dobra rada, częściej myk ręce przed posiłkami, oraz buzię,wirus przenosi się w jedzeniu i brudnych naczyniach oraz rękach, twarzy.

Nic przyjemnego, ale jeżeli nie wyleczysz możesz mieć bardzo poważne komplikacje razem z utratą smaku A nawet amputacją, bądź zakażeniem jamy ustnej, krioobiegu, wrzody żołądka, zapalenia. Dużo tego.

Leć szybciutko do apteki, samo nie przejdzie
  • Odpowiedz
@nucer: G---o a nie żadna kandydoza. To są zmacerowane brodawki językowe, najczęściej od duetu refluks żołądkowo-przełykowy + słaba higiena jamy ustnej. Cukier nie ma nic do tego.
  • Odpowiedz
@nucer: zapisz się na konsultację do periodontologa, bo możesz też mieć zmiany nie tylko na języku, a oko fachowca od razu wychwyci inne zmiany i zaczniesz odpowiednie do Twojego przypadku leczenie.
  • Odpowiedz
@nucer tak, ale bardziej że nie są one czyste. To pewnie główny powód, poszukaj pod hasłem "pleśniawka" znajdziesz na pewno wyjaśnienia i pomoc.

Jak coś to pisz tu lub na prywatną. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cashandra89: mama mi kupiła mi lek, jakis proszek ktory miesza sie z woda, mialem go uzywac 3 razy dziennie przez 7 dni ja go uzylem 2 razy w ciagu 7 dni wiec sie pokłóciłem troche z mama ze kupuje taki drogi lek a ja go w ogole nie używałem, lek oczywisc do wyrzucenie po tylko tygodniowy termin ważności jest. Wiec teraz na wrzesien znow spróbuje poprosci mame aby ponownie mi
  • Odpowiedz