Wpis z mikrobloga

@goomba-pl: @Uncy: no jasne, kilka tysięcy ludzi na reddicie to też Polaki Robaki albo nic nie znacząca społeczność, na której twórcy gier na Switcha prowadzą swoje AMA, bo wiedzą, że one nic nie znaczą xD
Ja pierdziele, ogarnijcie się, bo macie syndrom oblężonej wieży jak jacyś PiSowcy. Konstruktywna krytyka serwisu Online, który po prostu nic nie wprowadza? HURR DURR POLAKÓW PIECZE DUPA O 7ZŁ MIESIĘCZNIE XDDDDDDDDDDD
Cmooon
@Uncy:
Prawda jest taka, że Nintendo spieprzyło pod względem PRowym tworząc otoczkę tego, że pracują nad Online, i że trwa to rok, a nie, że po prostu wstrzymali wypuszczenie. Cena nikogo nie boli, bo widze, że to jedyny argument, który podajecie za. Ba, dla USA to mogłaby i być cena jak PS+ - tylko niech ta cena ma jakieś pokrycie w czymś, a nie tym, że limitują granie P2P i klałd
@Uncy: powtarzam jeszcze raz - dla mnie to może być droższe, a płacąc 7zł miesięcznie czuję się jak debil płacący za nic, bo #!$%@? funkcji multiplayer nie mając swoich własnych serwerów dedykowanych właśnie tym jest

@goomba-pl: Ale jakie złote góry, ja wymagam po prostu podstawowych funkcji sieciowych, których Switch kompletnie nie ma. Switch jest goły jak Wii, już 3DS ma więcej funkcji
bo #!$%@? funkcji multiplayer


@Reepo: Zdaje mi się, że to właśnie jest dla was największym problemem. Czujecie się jakby wam coś zabrano, chociaż od początku była mowa, że domowość online to tylko taka czasowa promocja. Gdybyście musieli płacić od premiery nie byłoby takiej reakcji.

EOT wracam do roboty.
7zł miesięcznie

@Uncy: Gruby hajs, za to już jest 4pak Harnasia w promocji. XD


@goomba-pl: o #!$%@?, serio myslisz ze posiadacze NS to janusze ktorzy majac wybor, zaplacic abo a kupic harnasia to wybieraja to drugie? :D przeciez tu nikt sie nie pulta o cene, tylko o to, ze nic praktycznie za ta cene nie ma. Fanboizm Ci wszedl za mocno
Zdaje mi się, że to właśnie jest dla was największym problemem.


@goomba-pl: nie, dwoma największymi problemami z tą ofertą są dla mnie:
- zapisy w chmurze. płatne zapisy w chmurze. Funkcjonalność kopii zapasowej która powinna być dostępna od początku i dla każdego została zamknięta za paywallem. Alternatywy nie ma, bo po co, ludzie może będą się na początku burzyć (patrz: to co się teraz dzieje) ale i tak ktoś będzie tego