Wpis z mikrobloga

LUDZIE! Ogarnijcie sie. To jest tag Daniela Magicala. Prawdziwe miejsca- leganda polskich patostreamów. Tagu patostreamy jeszcze nie było, a on już dawno dawno był. Wiele osób tutaj komentowało, wiele osób tu zagląda więc ogar. Co ma wspólnego z tym wszystkim jakaś taxi? Spamujecie tym jak osiołki, bez celu. Ja wiem że macie po 12 lat, pełno zazdrości i innych złych cech w sobie, ale uszanujcie też innych. Tag ten to miejsce gdzie jest beka, to miejsce gdzie każdy wyraża swoją opinie, to miejsce gdzie jest pełno memów, gdzie są wojenki i kłótnie ( i te dla beki, i te o racje), to miejsce gdzie sie organizuje fajne akcje jak te z Guralem... To po 1.
Po 2 nawołujecie do zniszczenia Magicala. No super. Tylko pomyślcie troche. Załóżmy że go zniszczycie, zbanują go itd... Wtedy możecie sobie oglądać Słoiki na Polsacie, albo Szkołe na TVN, ewentualnie jak kto woli Klan na TVP. Super frajda no nie? Bomba prawdziwa...
Wtedy też ten tag upadnie. Nie będzie śmieszkowania, i tego wszystkiego. Rewelacja tylko zakładam że każdy kto tu ma konto i udziela się to lubi tutaj przebywać ( nie ważne czy dla beki, czy tak Oo, czy z jakiegoś innego powodu) Sami sobie niszczycie fajne miejsce do dyskutowania, a potem wielkie zdziwienie i pisanie że to nie ja. Beka z was.
Ja wiem że Magical święty nie jest, wkurza, kilka razy oszukał, ale Magical to nie tylko on sam ale jego cała ekipa, ludzie na tagu komentujący itd. Także koniec Magicala w necie to koniec też tego tagu. Koniec Pani Gosi i koniec Jacy, Baobaba i reszty. Takie jest moje zdanie na to wszystko.

#danielmagical #patostreamy
  • 25
@pibeczek123 chce się odnieść tylko do paru rzeczy "kilka razy oszukał" taaa, kilka xD
I zdajesz sobie sprawe, że w internecie jest inna rozrywka? Wykup sobie netflixa, pooglądaj seriale czy cos, to nie jest tak, że musisz oglądać Polsat albo magicala xD połowa z tego tagu ma życie ograniczające się do streamów, a gdy nie ma streama to do pisania o streamach na wykopie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@figotix13 żeby poczytać i pośmiać się z wykopków królów życia, współczesnych rycerzy, geniuszy na firmamencie dziejów ludzkich jak się zabijają komu wola ciagnac czy rafonixowi czy magicalowi, a nie smutów jak to tag jest zawalany itd.