Wpis z mikrobloga

Do tych, co przeszli grę - pamiętacie, jak dotrzeć do skrzyni, która daje atak runiczny Cyklon Chaosu? Pewnie nie, bo to nie jest nic wymagającego i nie zapada w pamięć... Chyba że jest się mną xD Grubo ponad godzina męczarni, niezliczona ilość prób i zdziwienie, dlaczego taka słaba nagroda... Bo dopiero teraz na czyimś YT ogarnąłem, że można to zrobić o wiele, wiele szybciej i prościej. Od momentu, który wrzucam, użyłem tylko jednego punktu w drodze do skrzyni. A tak naprawdę, są dostępne... trzy xD Jeb*ne trzy, a ja ogarnąłem z jednym. Zrobiłem coś, czego chyba nawet sami twórcy nie przewidzieli, że jest w ogóle możliwe. Zmieściłem się na styk o jakieś pół sekundy przy obu przeskokach.

Ogólnie przeszedłem całą grę bez żadnych poradników, patrzenia na YT jak coś zrobić itd. Jedyny wyjątek to ten ukryty skarb z mapy z kolekcjonerki, ale jego nawet jeszcze nie zdobyłem.
#godofwar #ps4
tamagotchi - Do tych, co przeszli grę - pamiętacie, jak dotrzeć do skrzyni, która daj...
  • 9
@janushek: stwierdziłem, że skoro niewiele mi brakuje, to to musi być ten sposób xD I te patenty, jak natychmiastowe odwrócenie kamery po wystrzeleniu ostrza, bieg z jak najmniejszą ilością skrętów, ogarnięcie, w którym dokładnie miejscu obrócić się pod tym okręgiem (trzeba było zawczasu wychylić kamerę max w górę i ocenić punkt po tym, ile okręg zajmuje miejsca na ekranie), a potem patrzenie, na którym dokładnie schodku stać, by nie było za
@tamagotchi: hahahaha, chyba ze 30 minut robiłem to co Ty, a później ogarnąłem te dodatkowe miejsca. Ja autentycznie myślałem, że twórcy sobie zrobili jaja i dali takie wyzwanie, które trzeba dograć perfekcyjnie do nanosekund ( ͡° ͜ʖ ͡°)