Wpis z mikrobloga

Mam pytanko co do #samsung #android - poszukuję jakiegoś modelu w okolicy 800 - 900 złotówek.
Generalnie używam do odbierania poczty i jako nawigacji. aktualnie mam a3(2016) i już po aktualizacjach się wiesza.
Potrzebuję czegoś co wytrzyma mi dwa lata i nie będzie mnie wkur$iać - telefon służbowy - potrzebuję czegoś do pracy
Jaki model na ten moment polecacie ?
  • 10
@PanPodpryk: najlepiej po prostu wejść w AppStore via www i poszukać swoich aplikacji czy są. Migracja sama w sobie jest szybkim procesem i chyba jest nawet aplikacja Apple ułatwiająca jeszcze bardziej zadanie
@PanPodpryk: Ja używam samsunga j7 2017
Jest tani jak na swoje gabaryty i jak do tej pory mnie nie zawodzi
nowiuski kosztuje koło 1000zł więc poza Twoim przedziałem Mirku, ale dorzuć 100wke i będziesz zadowolony.
Telefon ma 3gb ramu dobry procesorek dwa aparaty 13mpx i do tego czytnik na linie papilarne jesli chodzi o blokade ekranu, jak za 1000zł to lepiej nie znajdziesz
@PanPodpryk: Rozważ rozważ, ja kupowałem kilka miesięcy temu i był po 1299zł plus ta gwarancja od własnych uszkodzeń, teraz widziałem stoją koło 1000zł nie więcej, a za taką cenę mają do zaoferowania dużo.
Wcześniej miałem lg g3 i jakimś fanboyem samsunga nie jestem ale z tego j7 jestem w luj zadowolony