Wpis z mikrobloga

  • 100
@adrianoooo Czyli usprawiedliwianie niewiedzy potocznym znaczeniem? A potem ktoś wyskakuje z rzucaniem komunizmem i faszyzmem na lewo i prawo, bo tak mu się spodobało.
  • Odpowiedz
@biesy: A gdyby w gułagu ktoś #!$%@?ł innym więźniom że to jest faszyzm to co? Wy naprawdę jesteście #!$%@? upośledzeni, to jest chyba oczywiste że powinno się operować definicją z encyklopedii, żeby każdy z obecnych w dyskusji wiedział co rozumiesz przez dane pojęcie. Lewactwo coraz głupsze, i zamiast się edukować robicie jakieś żałosne memy, usprawiedliwiające wasze braki, poza tym czym jest lewacka ideologia, która zmienia cały pakiet wartości u człowieka, jeżeli
  • Odpowiedz
@biesy:

Aha, czyli można szastać na lewo i prawo kompletnie nieuzasadnionymi epitetami? Czyli, jeśli ktoś nie zgadza się z moimi poglądami odnośnie aborcji, przyjmowania imigrantów itp. itd. to znaczy, że jestem tym biednym więźniem w obozie i w rzeczywistości mam prawo wyzywać wszystkich od nazistów/faszystów, a tym samym odbierać im prawo do dyskusji (bo przecież kogo obchodzą poglądy faszysty, z nimi się nie rozmawia)? Brawo lewactwo. Brawo.
  • Odpowiedz
@biesy: Bo to nie był faszyzm kretyni... Nazizm i faszyzm to dwie odmienne ideologie. Mussolini nie miał nic do Żydów.
Ładnie musicie maskować swoją ignorancję, że tworzycie takie #!$%@? obrazki... 0 wiedzy historycznej. Po prostu 0.
  • Odpowiedz
Ten sam poziom raka.


@Cinoski: No nie wiem. Tamten mem wyśmiewa ludzi, którzy chcą posługiwać się dokładnymi definicjami naukowymi, czyli po prostu ludzi inteligentnych, a ten mem wyśmiewa ludzi głupich, którzy negują zbrodnie komunizmu.
  • Odpowiedz