Wpis z mikrobloga

Szukam świadków z Katowic którzy w sobotę w godzinach 15-17 byli w okolicach rynku. Ktoś mi uszkodził motocykl na kwotę ponad 13 tys. Motocykl stał na Mickiewicza koło kantoru europa. Policja przyjechała na miejsce i kazali pojechać na komendę, a na komendzie spędziłem 2,5h i nawet nie przyjęli mi jeszcze wniosku :(
#katowice #motocykle #slask #wypadek
  • 26
  • Odpowiedz
@kesnall probuj zdobyć monitoring skąd się da, działaj na własną rękę, bo te boroki umorzą sprawę po miesiacu.

Miałam przebite trzy opony na parkingu przy mlynskiej, spędziłam 4h odpowiadając na głupie pytania policjantów o to dlaczego w ogóle to zgłaszam skoro odszkodowanie dostanę. Oczywiście kilka kamer nie wystarczyło, żeby odnaleźć sprawcę -.- boroki
  • Odpowiedz
@kesnall: był mega pochylony, az sie dziwliismy ze tak dziwnie stoi. Uszkodzenia od ulicy czy od chodnika? Od chodnika wygladał super, z drugiej strony nie widziałem.
  • Odpowiedz
  • 1
@kolak68: to nie jest jego normalna pozycja, uszkodzenia od strony stopki. Stopka przykręcona do silnika śruba, ten gwint od śruby zerwany. Wymiana całego kartera to 13k
Ok to mamy czas zdarzenia to 15-16:30
  • Odpowiedz
@kesnall: Właśnie to potwierdziłem, była maxymalnie 16:30 musiało się to stać wcześniej. Wszędzie dookoła są kamery, więc liczę że się coś uda ustalić.
  • Odpowiedz
@kesnall:
Ja na Twoim miejscu bym ogarnął instagrama z jakimiś tagami typu motocyble / miastoakcji bleble
Obstawiam jakąś spasioną #!$%@?ę co siadła bokiem na moto Twoim cały ciężar moto + tłustej dupy na nieszczęsną nóżkę pod tragicznym kątem dało.
Mimo że sam mam pierdziawkę 125 to bardzo Ci współczuję.

Nie zdziwił bym się jak debilki mimo #!$%@? by wstawiły fotki "bo i tak nikt się
  • Odpowiedz
@kesnall: trzymam kciuki tak czy siak,
jak by ktoś Ci chciał rozwalić z zawiści to by moto leżało/rozwalone/porysowane, polamane przy manetkach itp.
Tak czy siak mam nadzieję że znajdziesz uciekiniera z miejsca "wypadku"
  • Odpowiedz