Wpis z mikrobloga

@Sweet_acc_pr0sa: ok, więc gdzie jest drogo i dobrze, ale nie RRcustoms?
Nie chodzi, o to że chce za darmo, chce dobrze przede wszystkim, jakbym chciał tanio to bym obdzwonił wszystkich i się dowiedział szybko gdzie jest tanio.
@ScaRRyMaN: no ja wiem, toteż nawet nie zamierzam marnować czasu na telefon do nich. Miałem kiedyś do czynienia i #!$%@?ło gwiazdorom kariery do głowy także ni #!$%@? nie dzwonię.
Koseli nie znam. Zapytam jakiegoś znajomego czy wie co to za zawodnik i podjadę po robocie osobiście bo mam blisko. Dzięki.
@KaktusCK: robi kawał czasu, jako pierwszy w Kielcach nakładał laminaty. Tylko wbrew temu co google pokazuje on nie jest z brzegu po lewej tylko trzeba wjechać na plac, w prawo i do końca, w rogu siedzi. Warunki wizualne nie zachęcają ale dobry jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KolegaPatryk: widziałem efekty pracy na 3 autach i na każdych #!$%@? to samo:
- folia krzywo docięta + parchy pod folią
- z detalingu od #!$%@? rys po korekcji xD hologramy i inne bzdety. Wiele osób wracało kilkukrotnie na poprawki
- zero wiedzy (gadałem z nimi kilka razy, więcej wiedzy na temat detalingu ja miałem a zajmuje się tym amatorsko...
- krowa która dużo ryczy mało mleka daje xD
- ichniejsze
@ScaRRyMaN: Ok dzięki za info.

Co do detalingu to chciałem się wybrać ale mam już trochę porwany fotel kierowcy (skórzany) i po detailingu byłoby to jeszcze bardziej widać. Zszycie go kosztuje 500 zł, a nowego fotela w tym kolorze do mojego samochodu chyba nie znajdę w najbliższym tysiącleciu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@KolegaPatryk: chciałem im zlecić oklejanie aut w firmie, nie raczyli odpisać nawet. Wspólnik przejeżdżał osobiście jak jeszcze na białogonie byli, wdepnął zapytać i go zbyli jak dzieciaka, bo chyba pomyśleli że przyjechał sobie auta pooglądać. Oklejał tam znajomy auto, fakt że zrobili poprawnie, ale twierdzi że skasowali dwa razy tyle co inni. Dla zasady po prostu nie lubię na siłę kogoś prosić, żeby wziął moje pieniądze i zarobił. Skoro mają tyle