Wpis z mikrobloga

Hejka! Zgodnie z regulaminem forum przedstawię się w tym dziale. Jestem Mateusz i mam 16 lat. Czemu założyłem tu konto? Ponieważ wszyscy od zawsze mówili mi, że dziewczyny lubią tych spokojnych, miłych chłopaków, którzy dobrze się uczą. Jednak wśród moich rówieśników największe powodzenie mają ci, którzy piją alkohol, palą papierosy, uciekają z lekcji a na koniec roku poprawiają oceny na 2. Coś przeczuwam, że zostałem oszukany! O co chodzi??? A może to po prostu zbieg okoliczności? Na razie nie martwię się zbytnio, bo rodzice mówią, że na dziewczyny przyjdzie czas jak skończę edukację, czyli pewnie po studiach :) Mimo wszystko trochę nurtuje mnie ten temat.
Pozdrawiam serdecznie i proszę o wypowiedzi na ten temat :)

#przegryw #zwiazki #tfwnogf #pytanie #kiciochpyta
Oraz nowy tag #typowymateusz
  • 17
@WuDwaKa: @LajfIsBjutiful: ja bym sie jeszce przyjrzala temu, jakie panny leca na lobuzow - czy sa to laski fajne i ogarniete, takie, ze samemu by sie chcialo z nimi isc prez zycie, bo sa rozsadne, madre i beda potrafily tworzyc stabilny zwiazek? :P
Mnie sie jakos wydaje, ze na takich łobuzowych facetow leca raczej laski, ktore cos - w wiekszym, lub mniejszym stopniu - maja z glowa nie tak, nie
@Lorneta_z_meduza: nie ma się czym martwić, słyszałem, że kierowcy zawodowi też mogą dużo zarabiać :)

@Polkopsky: czyli mama ma rację, że nauka jest ważna!

@agaja: no różnie to bywa, powiem Ci w tajemnicy, że miałem taką koleżankę w której się podkochiwałem. Fajna ładna dziewczyna, ma dobre oceny, nie maluje się za mocno, ale znalazła chłopaka pełnoletniego z pobliskiej zawodówki z profilu mechanik samochodowy. Jest on bardzo niemiły, a mimo
teraz uzupełniaj portfel bo potem same przyjdą jak zobaczą że taki gruby ( ͡ ͜ʖ ͡)
powodzenia ( )
@agaja to weź mi powiedz jak to jest że tylko takie można spotkać przynajmniej ja takie spotykam. Nawet już poznałem jedna taka no prawie że moje odbicie nie pali nie pije fajna dziewczyna i zapalona sportowo ʕʔ ale co ciągnęło go do jednego chlora alkoholika co pół powiatu przerzniete brzydko mowinąć a na taką w ogóle nie wygląda. Po prostu tacy wywołują emocje a co taki Mirek 5/10
@KarPaKo: no ja Ci na to pytanie nie odpowiem.
Mnie zawsze ciagnelo do takich "dobrych"chlopcow, wiesz, dobry wnuczek, wzorowy uczen, lektor, co to pomoze wejsc jakiejs babci po schodach, sasiadce wniesc zakupy, a w autobusie matce wyniesc wozek.
Poza tym, porzadny i poczciwy to nie oznacza, ze jest z wygladu kiepski przeciez. Ba, sama znam kilku przystojnych, a porzadnych, do tego meskich. No takich naprawde superfacetow.

Co do kobiet to ja