Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki. Rozgladam się za robotem sprzątającym i wybór padł na Ilife A4S, ale nie jestem into #gearbest i #aliexpress, a to tam2 właśnie znalazłem najlepsze ceny (chociaż gearbest zbyt tanio tego nie sprzedaje z europejskiego warehousu więc taniej mi wychodzi na Allegro), ale na wspomnianym Ali jest on ciupke taniej (599zł) tylko jak wygląda to u nich z opłatami? > https://m.aliexpress.com/item/32712731503.html
Ewentualnie czy znajdę to gdzieś taniej? Widziałem kiedyś ceny tego ok. $145/$150 bodajże
  • 6
@chamsky: Jak chcesz zaoszczędzić, to będziesz musiał się zaczaić na jakiś kuponik, choć ostatnio wpadają rzadko. Jak z ali, to bierz wysyłkę z Europy, swego czasu była dostępna.
@rozjazd Szczerze to patrzyłem na Xiaomi, ale nie jestem pewien czy chce dopłacać drugie tyle, to ma mi służyć jedynie do codziennego zbierania sierści z podłogi :P W czym lepszy jest Xiaomi oprócz mocy ssącej? A z tym mapowaniem jak to wygląda?
@chamsky: na plus czas sprzatania nie musi 2h jeździć jak mu bateria padnie to wraca do bazy tak maja ilife. Nie będziesz żałować xiaomi naprawdę zrobiło robota klasy iromby
@chamsky: słuchaj kolegi
poluj na dobrą cenę xiaomi v1, mapowanie polega na skanowaniu pomieszczeń i inteligentnej jeździe, po odwiedzeniu wszystkich dostępnych miejsc robot wraca do bazy i się ładuje
w aplikacji możesz ustawić godziny sprzątania i podejrzeć aktualny postęp z dowolnego miejsca:_)
mam od grudnia, zdecydowanie mój najlepszy zakup z chin
aaa, brałem priority line z GB, wyszło w promocji 11.11 nieco ponad 900 zł o ile dobrze pamiętam...