Wpis z mikrobloga

@Aquamarine: a co w tym złego, że polecane są dobre Polskie produkty w dodatku tańsze? Akurat Vianek nie ma odpowiednika (zresztą większość firm, które znam nie ma takiego w 100%) bo Kiehl's na początku składu nie ma olejów tylko emolient i emulgator ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Carbonate) dlatego jest wrażenie, że jest lżejszy.
Osobiście nie mam problemu z płaceniem za dobry jakościowo produkt, ale
@Melisandre: miałam, używałam i byłam pełna nadziei, a ona prysła jak woda w kibelku. Moim zdaniem te serum nie nadaje się po prostu do każdego rodzaju skóry. Moja jest wrażliwa i potrzebuje dużego nawilżenia i Kiehls kompletnie się nie sprawdził. Wysuszało mi skórę i czułam nieprzyjemne ściągnięcie po dłuższym czasie stosowania. Natomiast mojej mamie, która ma skórę mniej wymagającą, pasuje i jest zadowolona.
@Melisandre: jak napisałam, odpowiednika nie ma, jest serum olejowe (Przeciwzmarszczkowe Serum do Twarzy z koenzymem Q10) ale ja się z nim nie polubiłam. Nie przepadam za olejami na twarz i nie odradzam Ci też tego Kiehl's żeby nie było, po prostu nie rozumiem tej nagonki "hurr durr zara poleco Ci Vianka biedaki xD)
Skład Vianka:
Vitis Vinifera Seed Oil, Fragaria Ananassa (Strawberry) Seed Oil, Rubus Idaeus Seed Oil, Squalane, Argania Spinosa