Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele, jednak ludzie to patologia.
Rób normalne majówkowe ognisko w górach wraz z włascicielami domu wczasowego. Po kilkunastu minutach od rozpalania ogniska i wypiciu jednego drinka przychodzi tatuś z mamusia i dwoma córkami. Pierwsze co to przynosi alkohol. Wypija dośc szybko drinka i zapala papierosa (papierosy oczywiście białoruskie z przemytu). Ja sobie postanowiłem zrobić kiełbasę, a nawet dwie. Kiełbasa nabiera barwy a gościu wrzuca peta do ogniska.
No ja #!$%@?.
#gownowpis #zalesie
  • 27
@Psajkoman: też jestem miastowy, ale nic tak mnie nie #!$%@? jak wrzucanie petów do ogniska. Sam jestem palący i jak już wruzcam peta do ogniska to tylko po zakończeniu smazenia kiełbas gdy ma być etap "zgaszania" ogniska.
@oba-manigger: Nie żebym ich bronił. Broń boże nie jestem palaczem. Ale z chemicznego punktu widzenia taki papieros w ognisku nie jest dużo bardziej szkodliwy od tego drewna, które się tam pali. Zwłaszcza jak tytoń jest już wypalony. Filtry papierosowe zrobione są z octanu celulozy i papieru. Grilowanie (na drewnie czy węglu) wcale nie jest tak zdrowe, jak się powszechnie myśli. Powstaje w nim duża ilość substancji smolistych, które osadzają się na