Wpis z mikrobloga

Halo halo!
Nikt mnie nie ogląda a potrzebuję porad - co robić, aby jak najlepiej komentować mecze? Macie jakieś wskazówki, co by wam pomagało w oglądaniu meczy, a w czym może wam pomóc komentator? Wg was to powinien być koleś, który mówi "Lowel rzuca mołotowa", czy ktoś, kto mówi rzeczy niewidoczne na pierwszy rzut oka? Powinienem skupiać się na taktyce drużyn na rundę, czy skupiać się na fragach i na akcji? Chce po prostu wiedzieć co się najlepiej ogląda i w którą stronę powinienem pójść. Jeśli możecie, napiszcie jakie błędy popełniam, jeśli zauważycie jakieś bardziej lub mniej rażące. Tutej wczorajszy mecz TempoStorm. Pozdrawiam ;)
https://www.youtube.com/watch?v=p0lFxVacolU
#csgo #komentator #esport
  • 8
@CherryCz0pek: generalnie ogólnie jak Cie słucham to źle na pewno nie jest. Natomiast zastanów się czy faktycznie jest sens iść w tę stronę, chleba Ci to kiedyś raczej nie da. Poćwicz dykcję i w sumie tyle, komentuj jak najwięcej i powoli Twój "własny" styl się wyklaruje.
@CherryCz0pek: Troche za późno się zabrałeś za komentowanie, ale jeśli chcesz mieć widzów to komentuj glównie mecz polskich drużyn(Ago, Kinguin). Pierwsza rzeczą na która ludzie zwacaja uwagę to głos, Ciebie da się słuchać więc nie jest źle. Zacznij podczas komentowania dodawać jakieś analizy, żarty bo taka gadka opisująca jak bot co kto zrobił jest nudna. I najważniejsze pogódź się z wizją że 100 widzów podczas transmisij doświadczysz może za rok.
@CherryCz0pek: @Jacko_: Tez jak kiedys wpadlem to raczej wygladalo to slabo. kiepska jakosc obrazu, mikrofonu noo i do tego kamerka, najgorsza ta kamerka - wylacz ja! :)
Jezeli PC juz masz dobry to warto kupic mikrofon i jak najwięcej komentowac z czasem coraz lepiej bedzie ci to wychodzic

@Bazinga50: Wcale nie za pozno mysle ze ma szanse sie wybic jak bedzie to robil dobrze, a ludzie typu Prawus czy
@chem4tic: "no" wiem właśnie, ale będzie to bardzo trudne do wyeliminowania, bo w codziennym życiu chyba też tak zaczynam połowę wypowiedzi :P Nie zauważyłem tego komentując, dopiero potem oglądając trochę to zauważyłem. Dzięki za radę ;)

@itsokaytobegay - Właśnie bardzo wiele osób bazuje na swojej opini sprzed paru miesięcy - ja zresztą też. Jak słuchałem kiedyś Vuzzeya, chociażby na zeszłorocznym majorze w Krakowie, to ewidentnie komentarz Vuzzeya był na niższym poziomie
@CherryCz0pek: tak jak koledzy wyżej, też zapamiętałem Twój stream jako beznadziejny (słaba jakość obrazu i mikrofon z kubeczków po jogurcie przeciągniętych nitką xD). Przez to przestałem wchodzić na Twój stream i pewnie wiele innych osób też. Trochę źle zacząłeś i już straciłeś jakąś ilość widzów