Wpis z mikrobloga

#bitcoin #btc Powiem Wam tyle. Dzisiaj Bitcoin rozbije poziom 10k jak nie w części europejskiej to w części azjatyckiej handlu. Bierzcie kredyty i pakujcie się bo taniej nie będzie. Myślę że Bitcoin już poniżej 8k nie zejdzie bankowo jeśli dojdzie do jakiejś korekty.
A #iota lekko w tym miesiącu poleci do 4-8 USD a moze nawet 10 USD stuknie na chwilę
  • 24
patrząc na niektórych ludzi na wykopie to bardzo w to wątpię ( ͡º ͜ʖ͡º)


@DzikiNick: wybacz :) czasami specjalnie prowokuje co nie których xD. Lubię jak im puszczają nerwy xD. Tymczasem ja biorę wykop.pl Mirko tag krypto jako zabawę xD Chcę też pokazać innym że to że ktoś pisze żę będzie księżyc to nie znaczy że tak będzie.

Poważnie rzecz ujmując liczy się użyteczność danej kryptowaluty
mi się wydaje, że Bitcoin jeszcze raz zejdzie w ciągu dwóch miesięcy do 6k


@ozzie: To jest akurat nierealne. Za dwa miesiące to BTC będzie już powyżej lub w okolicy 12k-16k a w grudniu kolejne ATH. Najbliższe 2 miesiące będzie kołysanie od 10k do 16k
To po kij piszesz że 6k nierealne a w grudniu ATH?


@John_archer: Bo tak właśnie uważam że to jest nierealne. A inną sprawę jest to że może być inaczej niż ja uważam. Rozróżniaj to że ja mam jakieś zdanie na jakiś temat. W tym przypadku uważam że BTC nie spadnie już nigdy do 6k. A tym że może być inaczej niż ja mówię.