Wpis z mikrobloga

@Kliko:

stan przejściowy

Fajny ten stan przejściowy trwający od stycznia 2014 roku.

a nie np. NEO czy Cardano?

Kto Ci powiedział, że nie posiadam NEO czy Cardano? NEO uważam, za sensowne w swym istnieniu (pomimo dropu z dużo wyższego poziomu, ale nawet 1 nie spieniężam). Cardano niezbyt. Nie przypadł mi projekt Cardano od samego początku, teraz projekt umiera śmiercią naturalną.

I tu w tej całej dyskusji, nie chodzi mi o samo
@MelomanBTC

Gdzie skłamałem?

Fajny ten stan przejściowy trwający od stycznia 2014 roku.


Bitcoin jest jeszcze bardziej scentralizowany i to od dawna, a mimo to i tak go pewnie trzymasz.
@Kliko: Pisząc, że EOS jest scentralizowany oraz obśmiewając, że jest "dosyć solidny" na tle innych projektów.

Jeżeli chcesz pociągnąć dyskusję dalej - pozostaje rozmowa in real life, w Warszawie bo już mi szkoda czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kryptowaluty są obecnie na etapie Alpha/Beta i póki nie uda się rozwiązać problemu skalowania bez poświęcenia bezpieczeństwa i decentralizacji, to to się nie zmieni. Co nie znaczy, że nie możemy typować, które projekty osiągną to pierwsze.
Kryptowaluty są obecnie na etapie Alpha/Beta


@Kliko: Przynajmniej w tej jedynej rzeczy mogę się zgodzić.

Co nie znaczy, że nie możemy typować, które projekty osiągną to pierwsze.

A więc typujmy dalej, dowolnie gdzie sobie chcemy - ale bez siania FUDU i łykania wszystkiego jak pelikan, bez zastanowienia.
@Kliko: A wyobrażasz sobie solidne wybranie 100 wartościowych firm z całego świata, w różnych językach itp? Wyobrażasz sobie ile to researchu? To ludzie wybierają BP, więc ludzie zaczęliby głosować, na byle kogo, z racji zbyt dużej ilości "votów" które musieliby oddać, więc mogłyby zostać wybrane nawet szitowe BPki.

+ Bitshares (które imho było przecież tworzone przez tą samą osobę czyli Daniela Larimera), przecież też jest DPOS i na początku było 100