Wpis z mikrobloga

@MelomanBTC: Bitcoin i Ethereum również są dość scentralizowane. Co w przypadku ETH się zmieni, gdy przejdzie na PoS, a w przypadku EOSa nie zmieni się nigdy, bo centralizacja w 21 węzłach jest jednym z fundamentalnych założeń.
I co tu jest bardziej scentralizowane? BTC, ETH czy EOS?
A który coin hejtujesz na lewo i prawo, że scentralizowane gówno? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Błagam Cie, doucz się, bo niewiedza boli (szczególnie tych którzy muszą potem czytać, takie wypociny jakiegoś typa z Wykopu).
@Kliko: Dlaczego się nie przyznasz do błędu i tego, że łykasz fuderskie artykuły?

Co do ETH, rozmawiajmy o stanie aktualnym, a nie co ma być w przyszłości (bo wcale tak być nie musi) + jakoś jego centralizacja (ETH czy BTC) nie przeszkadzała, żeby zrobić kilkusetkrotność w swojej wartości, więc pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MelomanBTC: Przecież już zaorałem twojego śmiesznego EOSa, czego jeszcze chcesz? Dla Ethereum centralizacja jest niebezpieczeństwem, dla EOSa jest sposobem na skalowanie.
@MelomanBTC:

ale czego oczekiwać od człowieka którego jedynym zainteresowaniem jest anime


Jeśli kryptowaluty nie są według ciebie hobby, to wychodzi na to, że ty nie masz żadnych zainteresowań ( ͡~ ͜ʖ ͡° )

Powtórzę to jeszcze raz, tym razem maksymalnie upraszczając, tak by nawet 5 latek zrozumiał. Jak dalej nie zrozumiesz, to kończę tę dyskusję, bo szkoda mojego czasu:

Ethereum teraz scentralizowanie - bee. Ethereum w przyszłości zdecentralizowanie
@Kliko: A więc według Ciebie ETH jest lepszy, BO KIEDYŚ W PRZYSZŁOŚCI, będzie zdecentralizowany? XDDD

O #!$%@?, jak gnije. Jak może być EOS scentralizowany, skoro teraz jest bardziej zdecentralizowany, niż twój ETH? Może chciałbyś mi to przetłumaczyć, in real life? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MelomanBTC

Jak może być EOS scentralizowany, skoro teraz jest bardziej zdecentralizowany, niż twój ETH


XDDD

Jak Ukrainiec zarabiający 600 zł miesięcznie może być biedny, skoro w Indiach ludzie żyją za dolara dziennie?

Zajebista logika, nie mam więcej pytań.
@MelomanBTC

Nadal pytam, jak EOS może być bardziej scentralizowany, skoro na ten moment jest bardziej zdecentralizowany (21 kopalni) niż ETH który jest skupiony w 8 kopalniach?


Gdzie napisałem, że Ethereum jest bardziej zdecentralizowane?