Wpis z mikrobloga

@Kliko:

Złoto przechowywane jest fizycznie w skarbcu w Singapurze.

Nie mam więcej pytań.

> DGX

> możesz przechowywać sobie fajniutko złoto gdzieś tam w Singapurze. Coś jak kupowanie koparek w Bitclub Network.


Typowy Kliko jest typowy.
@pitu120: Koleś hejtuje projekty (np. EOS), które mają podstawę istnienia i narzeka, na cały rynek krypto, że nie ma prawie żadnych użytecznych projektów i ogólnie same scamy, po czym sam zaczyna promować jakiegoś SCAMA gdzie możesz sobie kupić złoto i je przechowywać, wierząc tylko w słowo twórców. Czaisz typa XD?
@Kliko: Czego dowodzą dowody depozytowania złota w Skarbcu skoro nadal fizycznie nie jesteś ich właścicielem?

Identyko dowody, dostaniesz z BitClub network, że ta koparka jest twoja, tamta koparka kogoś i co? Spróbuj fizycznie pojechać wziąć tą koparkę z Bitclub Network, to zobaczysz jak na kopach wyjdziesz.

Dopóki coś jest składowane u kogoś (tak jak z trzymaniem krypto na giełdzie, tak jak z wykupowaniem koparki, tak jak z trzymaniem krypto na portfelu
Identyko dowody, dostaniesz z BitClub network, że ta koparka jest twoja, tamta koparka kogoś i co? Spróbuj fizycznie pojechać wziąć tą koparkę z Bitclub Network, to zobaczysz jak na kopach wyjdziesz.


@MelomanBTC: Czy BitClub twierdziło, że możesz sobie pojechać i wziąć tę koparkę?
@Kliko: A gdzie jest potwierdzenie od The safehouse (to ich depozyt złota), że możesz sobie pojechać i wziąć swoje złoto, które zapewniła Ci jakaś firemka zwana DIGIX?

Na papierze jest, że to DIGIX zdeponowało, a nie Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MelomanBTC: Spytałem na ich reddicie, czy ktoś już próbował odebrać od nich złoto. Czekamy na odpowiedź.
Nie znalazłem w sieci żadnej wypowiedzi, że DGX to scam, bo nie da się wypłacić, więc opcje są dwie:
- nie są scamem
- nikt jeszcze nie próbował, więc nie wiadomo, czy są scamem
@MelomanBTC:

Idź dalej hejtować wszystkie solidne projekty


Weź idź, bo cię zaraz śmiechem zabiję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poświęcił decentralizację na rzecz skalowalności i już wielka rewolucja. Noś debil jest, że w to wierzysz. No ale nie moja sprawa.
@Kliko No dokladnie taki sam bezsens bo tether sie moze tak samo zawinac jak ci od zlota. Jedynie jak chce sie wyjsc na chwile z kryptowalut anonimowo to jedyna opcja jest do tethera, ktory jest w miare stabilny aczkolwiek ryzykowny trochu. Ale trzymac tethery zamiast usd to juz bez sensu tak jak jakies tokeny zamiast zlota.
@Kliko: Ty w ogóle kiedyś widziałeś rozkład mocy Bitcoina, czy Ethereum? Gdzie w EOS masz tutaj centralizację? Tyle jesteś na tagu, a nawet podstaw się nie nauczyłeś? Współczuje.

Typowa wiedza Wykopka jest typowa. Gdzieś usłyszy FUDerski artykuł i powtarza jak papuga ^^