Wpis z mikrobloga

Przy okazji corocznej #matura z matematyki przypomina mi się smutna historia mojej książki z zadaniami. Pożyczyłem tę książkę mojej ex, niedługo później przestaliśmy już rozmawiać i książka przepadła. Szkoda mi tej książki bo wraz z nią pożyczyłem zeszyt z moimi rozwiązaniami wszystkich pięciuset zadań z książki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie
  • 10
  • Odpowiedz
@ciachostko: tak właśnie jest, gdybys mi opowiedział ta historie nie przez net tylko w cztery oczy tez bym Ci powiedział żebyś przestał plakulkac z powodu książeczki i zeszyciku z liceum edit z przed 5 lat
  • Odpowiedz
@19_85: a kim ty jesteś żebym musiał ci się przypodobać stulejo z wykopu?. Może na twoich kumplach z trzepaka takie wyzwiska robią wrażenie lecz nie każdy wyszedł z rynsztoka.
  • Odpowiedz
@ciachostko: kasztanie piszesz jakąś #!$%@? historyjkę to spodziewaj się adekwatnego komentarza do niej. Sam zacząłeś temat tym wpisem a teraz się sadzisz zamiast przyjąć dobra radę zaprzestania robienia z siebie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@19_85: dobra rada to jest chyba dla twoich kolegów patusów xD ale ty masz twardą psychikę, szkoda, że tylko przez internet pewnie xD. Jeśli nie odpowiada ci moja historyjka to sobie scroluj dalej a nie się #!$%@?łeś dzbanie i próbujesz postawić na swoim, choć gówno mnie to interesuje.
  • Odpowiedz