Wpis z mikrobloga

@Yggas: Równiutko od sznureczka. Elegancko. Ale muszę powiedzieć, że gęsto - będziesz miał dżunglę jak w Wietnamie ;D Nie boisz się zimnych ogrodników?
  • Odpowiedz
@Kicio_Kociaczek: odmiana do jedzenia ( )

@gobi12: Gęsto to miałem sezon temu, były w doniczkach i to każda koło siebie xDDD plus pomidory itp to był sajgon. Te będę pilnował i ciął w razie potrzeby. Jak by się temperatury bardzo obniżyły to wtedy będę myślał, może coś się zaradzi ale poprzesadzałem teraz bo później u mnie krucho z czasem :/
  • Odpowiedz
  • 0
@Kicio_Kociaczek "Te będę pilnował i ciął w razie potrzeby"
Co roku te same postanowienia, a one i tak pójda na cztery pędy ;) Kurcze, odwaznie z tym wysadzaniem. Zeby tylko Zoska byla delikatna...
  • Odpowiedz
@Yggas: też się czaję nad przesadzeniem. Foliowiec stoi już ponad tydzień i czeka na swoją kolej. Widzisz jakieś negatywne skutki póki co? Nie wiem w jakim rejonie Polski mieszkasz ale zakładam, że nocami temperatura też masz poniżej 10°C. Według prognoz, Zośka jeśli w ogóle będzie to nie będzie dużej różnicy między tym co jest teraz. Foliowiec dobrze trzyma temperaturę? Teraz na termometrze mam 35°C w słońcu,
  • Odpowiedz
@lewtakm: temp powietrza w ostatnich dniach spadały do 5 stopni (wysokość 6m) ale raczej przy glebie 0 nie było. W folii nie wiem, miałem zostawić tam arduino z termometrem (xD) ale nie miałem czasu. Niektórym paprykom liście dziwnie przyschły przy brzegach ale to może też być sprawa, że za mało podlałem lub ziemia przenawożona. Tak to trzymają się i rosną. Na chwilę obecną opiekuje się tym kto inny, ja tylko
  • Odpowiedz