Wpis z mikrobloga

To jest skutek, nie przyczyna. U nas jest na odwrót, kobiet jest wiecej niż mężczyzn, żyją dłużej i są samotne


@WrzeCiOna: u nas jest mnie kobiet młodych, w wieku rozrodczym. Dysproporcje zmieniają się (i fałszują) dane po menopauzie, czyli w momencie, gdy kobieta już rodzić nie może (a zaczyna pobierać świadczenia emerytalne).

Efekt jest więc taki, że kobiety pracują krócej, żyją dłużej, a w dodatku nie chcą rodzić dzieci.
@WrzeCiOna: najpierw te dzieci trzeba urodzić, a z tym jest olbrzymi problem.
Wystarczy spojrzeć na dzietność, gdzie nie mamy nawet zastepowalnosci pokoleń.

Reasumując: nie rodzą dzieci, pracują krócej, bo do 60 roku życia, żyja dłużej, czesto pobierając emeryturę ponad 20 lat.

Takie są fakty.
@WrzeCiOna: taaa, każdy jest zły, tylko nie ta kobita. To jest wina każdego, nawet grawitacji na Marsie, tylko nie kobiety, że nie umie się dać przelecieć, aby zostać zapłodioną. I to nie ważne, że 90% roboty odwala facet. Kobiecie zostaje 10%, a i tak potrafi to #!$%@?ć.

Wiesz co? Mam dla Ciebie pomysł. Skoro wszystko inne zawodzi, to można najwyższy czas wprowadzić socjalizm?
imateapot - @WrzeCiOna: taaa, każdy jest zły, tylko nie ta kobita. To jest wina każde...

źródło: comment_7lwvHjAPeODHBzlai05riGt2ALwDysAV.jpg

Pobierz
Litości, pomijam zupelnie pytanie, po co rozmnażać się z kimś o takuch pogladach.


@WrzeCiOna: akurat tak się dziwnie składa, że osoby o jawnie zadeklarowanych poglądach rozmnażają się dużo szybciej i dużo łatwiej. Ot, kobiety lubią zdecydowanych facetów o jasno zadeklarowanych poglądach (w odróżnieniu od ciepłej kluchy, która nie potrafi się na nic zdecydować), więc ten problem mnie osobiście nie dotyczy.