Wpis z mikrobloga

Pierwsza większa giełda (po polskiej Btcduke) wprowadza płatności Lightning Network. Jestem naprawdę zadowolony. Nic nie cieszy mnie bardziej niż rozwój LN, czuję, że jest to przyszłość.
http://blog.vaultoro.com/2018/05/04/vaultoro-first-exchange-to-implement-bitcoin-lightning-network/
#kryptowaluty #bitcoin #btc
źródło: comment_LH7i4fsOX8Te1p8KdZT9S6iHZmljLZAO.jpg
  • 17
no to teraz czas na bitbaya ;) chociaz dla niech wazniejsze moze byc przenisienie sie na malte


@maras_sc2: byli pierwsi z Segwitem i tego im nigdy nie zapomnę, dlatego ciężko mi ich krytykować. Było by świetnie, w sekundę mam bitki na giełdzie a potem tylko przelew na polskie konto. Szkoda, że nie ma już przelewów błyskawicznych z giełd.
@skiter: Twoja opinia mnie nie interesuje, jesteś sfrusrowanym człowiekiem, jeżeli nie podoba Ci się nikt nie każe Ci tu siedzieć.
Uwierz, że są ludzie na tych tagach, którzy cieszą się każdą chwilą, to nie los skrzywdził Ciebie to Ty sam to robisz. To Twoje poglądy krzywdzą Ciebie. Nie miej pretensji do innych. Skończ trolować i zacznij cieszyć życiem. Jak można wkładać tyle energii i czasu w trolling? Naprawdę nie masz nic